Kayıt
18 Aralık 2010
Mesajlar
24
Beğeniler
0
Arkadaşlar merhaba.

Size bir oyundan bahsetmek istiyorum.

eRpublik
Oyun haberlere falan konu olan bir oyun. erepublik, sanal, sald?r?, Türkiye, Kosova, s?rbistan, Bulgaristan, sanal sava?, oyun, online oyun, selin kunt - En Son Teknoloji Haberleri - HTEkonomi

Oyun gerçek zamanlı bütün dünya ülkelerinin kendi topraklarının olduğu ve gerçek savaşların toprak kazanmanın ve kaybetmenin olduğu bir oyun.
Gerçek ülkelerle oynuyorsunuz yani , şuan da Türkiye cumhuriyeti gerçek bulgar, polonyalı vs oyuncularla savaşıyor ve bizi haritadan silmiş durumdalar.

Bu konuyu neden açtım.

Oyunda şu anda gerçekden Türkiyenin iyi oyunculara ihtiyacı var. Ülkemiz sanal ortam da saldırı altında.
Şu gün itibariyle haritada sadece 1 bölgemiz var. 19 mayıs geldiği içinde Samsunun olduğu bölgeden başlıyarak haritada gerçekte Türkiyenin sahip olması fakat şuan Bulgarların olduğu yerlere saldırıyoruz

Bize yardım etmek isteyen arkadaşlar

Bu linkle kayıt yaptırsınlar. Ben elimden gelen bütün desteği sağlayacağıma söz veriyorum.
Oynamaycaksanız bile en azından oyunda 1-2 lvl kasın oyun ilk başladığında buna müsait sorularınız olursa oyundan sora bilirsiniz. Zaten kayıt olduğunuz da ben sizi görüceğim.
Burdan kayıt olabilirsiniz
Ve sizin yardımlarınızı bekliyoruz.
Günde 15 dk ayırarak bile yardımcı ola bilirsiniz.


Burdaki herkes yardım etmeye hazır,bu mirc linkidir.

En azından gelin Bulgarlara 1-2 vuruş atın o bile yeter.

Okumak isterseniz şuan topluca hareket ediyoruz ve ülkemizi geri almaya çalışıyoruz.

Ülkemiz Bulgar'ların işgali altındadır.

Bizler başkalarına benzemeyiz, 16 tane imparatorluk kuran, yedi düvele hükmetmiş ataların çocukları başkaları gibi esaret altında VATANSIZ ve BAYRAKSIZ yaşayamazlar.. Hiç bir Türk'ün ellerine, boynuna zincir geçirilemez zira bunu yapanların sonu tarihte bir çok kez şahit olunduğu üzere yerle yeksan olmaktır.

İşte biz böyle bir milletiz...

GÜN BUGÜNDÜR...

GÜCÜMÜZÜ, ESARET ALTINDA YAŞAYAMAYACAĞIMIZI TÜM DÜNYAYA BİR KEZ DAHA GÖSTERMENİN ZAMANI GELMİŞTİR.

ONURLU MÜCADELEMİZE, 19 MAYIS'TA, ATATÜRK'ÜN SAMSUN'DAN KURTULUŞ MÜCADELESİNİ BAŞLATTIĞI GÜNDE BAŞLIYORUZ

BUGÜN 100 STR'SİNDEN 10000 STR'SİNE KADAR HER TÜRK OYUNCU, ÖZGÜRLÜĞÜ İÇİN, ESARET ZİNCİRLERİNİ KIRMAK İÇİN CEPHEDE KAHRAMANCA MÜCADELESİNİ VERECEKTİR.

Evet, savaşırsanız günlerdir biriktirdiğiniz kaynaklarınız tükenebilir. Kaçarsanız biraz daha yaşayabilirsiniz. Ama bundan günler sonra oyunda Bulgar istilasında depolarınız ağzına kadar dolu, esaret altında yaşarken, o yaşadığınız günleri bu günle değiştirmeyi hayal edeceksiniz. Bu fırsatı düşleyeceksiniz ve bu günlere dönüp şunu söylemek isteyeceksiniz. Energy Barlarımızı, silahlarımızı, ekmeklerimizi alabilirler, ama özgürlüğümüzü asla elimizden alamazlar!

ÖZGÜR eTÜRKİYE'YE!!
 
Yukarı Alt