GNR

rank8
Cortexiphan demiş ki:
bnm 40 lv 99.99 takıldı nasıl oluo ya 40 lv görevini 5 sefer yaptım yinede exp gelmio hala 40 99.99 bilen biri yardımcı olabilir mi nasıl hallediceez bu işi
hunter npc ye gir Promote sec rank yukseltmen gerek yoksa sonsuza kadar gorev yapsan artmaz
1m gold istiyor rank atlamak icin ayrıca bunud soyliyeyim

37 lvl olcam ama botsuz ne kadar kasarım bılmıyorum bıde bu "mal" taşıyan hayvanlar çok yavaş :S

TWEETY demiş ki:
unutmayınız NOVA +8 Ödüllü bir eventi var Joymaxın...

Her serverın en aktif ve en çok level kasan jobcusuna verecekler...
bende daha iyisi var :D nova +8 tatminkar değil ödül hakkımı başkasıan devretmek istiyorum

TWEETY demiş ki:
unutmayınız NOVA +8 Ödüllü bir eventi var Joymaxın...

Her serverın en aktif ve en çok level kasan jobcusuna verecekler...

o konu ile ilgili link atabilir misin?

GNR

rank8
47 :/ en az 2 haftadır yaptıgım gorev 4-5 gecmemiştir bu sistem % 100 degişir yoksa lv 70 bile imkansız 120 fln soylemiyorum job oyunun ana konusu olabilir ancak bu kadar sacma ve kullanışsız iken neden millet gelip ugraşsın gider bota salırım yada 2. , 3. charla fgw gorev yaparım daha karlı nova yada talisman ticareti yaparım bu legend saman alevi gibiydi herkes 2 hafta oynadı o kdr suan durumlar legennden oncekinden daha kotu

böyle bir sacmalık yok zaten 120 lvl olmak için canavar öldürüp görev yapıyoruz lvl kasıyoruz bide meslek lvl için neden görev yapıyoruz kervan kaldıralım avcılık yapalım ( hunter hırsız kessin hırsız hunter kessin kervan yatırsın v.s.) meslek lvlımız gercekten mesleğin gerektirdiklerini yaparak artsın ben şahsen bu oyunu bu özelliği olduğu için sevip oynuyorum ve bu özelliğe uygun başka online oyun olmadığı için ama bu legend değişmezse charımı satmaktan başka carem kalmıycak bu oyun böyle gitmez olmaz olmamış yapamamışlar

bu hunterligin lvl ini nasıl kasıoz pekı altta hunter lvl yazıo birde lvl arttırcak sana buff skıl felan bisiler veriomus dogrumu bilen anlatıversin bi zahmet te bizde ögrenelim saolun

Cortexiphan demiş ki:
NiNCaSu demiş ki:
Cortexiphan demiş ki:
anca 64 oldu ne edandik bişi bu görev yapma olayı
Ss atta görelim ozaman. 8)
buyur
görevi nereden alıyosun 50-59 samarkent sanırım 60-69 da samarkentmi yoksa hotona geçiyormusun?
ben china kasıyorum lvl 50 oldu bıraktım downdan görevi alıp hotondan geri gelmek zor oluyor ^^

74 levelim botsuz kasıyorum sırf 80 level takı ve elbiseler için kasıyorum şu an 1 görev 3 exp veriyor 1 level için 33 defa 300tane 70 level monster kesip hotana teslim etmek gerek
71 levelde ki hedef ticarette de sadece black stone veriyor special good boxlara ne exp ne gold ....

Benim 15 job levelim fakat Giysiyi giydiğimden beri Karakterin exp'inde yükselme olmuyor öylece kaldı çarı kasamıyorum. Neden bilen var mı?

Yukarı Alt