Liu

rank8
TWEETY demiş ki:
_ExTaSy_ demiş ki:
pekı 6/1 nasıldır
hiç denemedim Sad

ama neden öyle bişi yapma gereği duyuyorsunki

yalın olarak

7-1hybrid

6105HP
18k MP
ve %88-90 arası Mag Balance Sahiptir

ve Yalın olarak diyorum yani itemsiz ve bonussuz :mrgreen:
6/1 şöle oluyor 66 lvl e kadar hep int 66 da 2 int 1 str sonra hep str bence baya saglam ve güzel damage weren bi char olur extraokk

7/1 Hybird extraokk

lakin car şu şekil olursa ayrı mesele;

Full set hazırla ve hp ni tam 10k ya oturt extraokk
Mag Balance %102-3 e getır extraokk
elinede aldınmı şölye +7 bi spear oh ok :lol:

A

Anonymous

Guest
5.1 4ever extraokk
Ama hangi weapon? Sword-shield mi spear mı? .
7.1 yaparsan toplam 30 stat strye vermiş olcan. Ama 5.1 gidersen 40 stat strye vermiş olcan. Mag balance 2 yada 3 farkedecek. Yani hybird yapacaksan 5.1 yapcan. Ben kendimde şu an hybird kasıom 5.1.Kasarken spear kullanıom. Spearın en iyi yönü heuksal pasiv skill. 64lwlden sonrada iyi bi farmdan sonra sword skillerinide açcam.(ama her gün dua ediom 64 lwl sun spear çıksın diye :mrgreen: .) Dual weapon yani. Yeni gelen cold skilli sayesinde lwlimde strciyi yeniyom.
Zaten 7.1de 70 lwle kadar full ınt gitcen. Bu yüzden tek başına lwlindeki party yaratıkları kesmeyi unut. Ayrıca 5.1sen garment kullanırken zorlanmasın fakat 7.1de zorlanırsın.

EXC123 demiş ki:
70 lvl int werin 70 den sonra str werin bence :lol:
heuheu ewt bolede gusel oluo bi bakıma 7e1 işte bnnda %104 oluo mag blnce!
ama hybrid olcaksan 5e1 olucan ben sahsen cok memnunum hele snow shield ta geldikten sonra ohhhhhh:D

benim buildim soyle olacak

80 light 80 cold 80 hueksal bide 32fire yaparım %5phy we pasif icin birazda olsa fire işe yarasın dimi :lol::D l0l we pro set terch ediorum Wink
tbi oyun zevk meselesi herkes istedigi gbi buildlendirir ama bnu yknda goreceksnz
full int fire yhada hybrid fire kısacası nuke atan we fireye weren her char ezk olcak bnu gorcekler Wink ona buna yapıım die masteryleri yetsmycek topu topu 1k damage icin masteryden 80 gidio boru diil 80 snırında pek belli etmio gbi ama 90 gelsnde gorucem ben fireleri :lol:

5e1 hybrid iidir garmentide kaldırır hele sword shield ohh cok ii olablir!

garmentlede kullancaksan 5e1 öneriom sahsen! we 5e1 in 7e1 e gore 600hp faslası oluo we okadarda str yani phy def!

yavvv beylerrr tammm benımkı 51 hybrıt pekııı hangı skıllerrr acılmalı saglam olması ısın
onu anlatın skıll olmaaassaa zaten bı halta yaraamaz

7/1 de itemlerinin çok saglam ve silahının en az +7 veya +8 olması lazım ...

Ama yinede 7/1 tercihimdir :)
68 den sonra str git hayatını yaşa :lol:

KaNaKaN demiş ki:
7/1 , 5/1 bunu gibi statlar yerine bence lvle gore karar vermek daha iyi

benim kendi hybird charim 67 int 13 str sword shield
ewt bole gtmekte bir cozum! 80lvlde 5:1 oluor! kasarken full int olucan ama 67e kadar!
kasarken yatmayayım hpm olsun falan istosn dogustan 5e1 daha ii =)) 2lvlde 1 str Wink

kafam karısır dienlere cozum:
lvl2 olunca full int lvl3 olunca 2 int 1 str dimi! katlarını al!
Cİft rakamlarda (2,18,36,..) full int
Tek rakamlarda (3,7,19,67,..) 2 int 1 str detective extraokk

_ExTaSy_ demiş ki:
peqi TWEETY nın full int for dual weapon rehberındekı gibi yapsam nasıl olur
buyrun lınk: viewtopic.php?f=101&t=17794
tweety ucmus phaha:D oradaki masteryleri topla 480 edior we lvl 120 sınırında
300değişmeyecek yhada 350 olur en ii ihtimalle we lvl 80 sınırındada bunu yapmak zor! dual wep =160 mastery geriye kaldı 140 bide light wericen =80! 60kaldı onuda colda werrsn savunma olur bu kullanılablr bir char tipi olur!
cekik gozlu kardeslerimin 100lvdede kullanmaya dewam ettigi bi char tipi war dual wep

light hueksal bicheon cokta tehlikeliler ama full int deiller:D

full int cok ezik beaw:D hybrid olcan cold light bicheon ya da hueksal olucan super olcan :lol:

Hybird 5.1 olur bence elinde de bi sun spear olur.Al sana ne güzel hybird hem canın hem de istediğin gibi atağın olur:D

hacker__ demiş ki:
Hybird 5.1 olur bence elinde de bi sun spear olur.Al sana ne güzel hybird hem canın hem de istediğin gibi atağın olur:D
ahh oo sun spear olsa waryaa ıhsadgqwe servere meydan okumayan en adi phahahaha!

aslında bi bakıma 72+9da yeter puhaha Razz

Yukarı Alt