pfffffff

Aileden
Arkadaşlar rezillik rezillik nerden basladım o servera bilmemki
adamlar analarını sokakta bulmuslar gibi küfür yağdırıyorlar Confused

-Resim Silinmiş.

Bu küfür eden charları sahipleri kendilerinden utanmalılar
eger bu sitede iseler çok savunmasızız Neutral

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Böle tipler artık normal oldu.Adam alıyo aynı Kroyum ama para bende tipleri gibi globalden küfredio

Persia ya gelin D:

tan

rank8
ewt arkadaslar cok kotu bısey ya adamların ısı gucu yok kufur edıyolar hadı bırakın kendılerıne na pıyolarsa yapsınlarda evde hıc bısıden haberı olmayna annelerıne babalarına bacılaranıda ortaya koyuyolar bolelerı serefsızlerde var eldorada bole olay olmustu osmanlılar guıldını alayı bı adama kufur edıyodu ana bacı kata kata adam hıc bırıne kufur etmeden oturtu osmanlıları ole adamlara helal olsun ıste :lol:

pfffffff

Aileden
Ah bana denk gelmezki şöyle gelecek dayı dayı şehirden çıkarken ortalıga gülücük atacak ayol laflarıyla çıkacak
adi herifler kendilerini ne zannediyorlarsa Evil or Very Mad

A

Anonymous

Guest
Bunlar Çokmu yaws
Ben zeusta oynarken bi manyak vardı ISTANBUL guildinin masteridi heralde adını hatrlamıom
günde 10 20 global harcıodu en az

türkçede bilmiyolar galiba 8-9 kere okudum bunlar ne anlatıo die ama bişe cıkaramadım bide elime sözlük alıp mı denesem Question :lol: :lolmuch: (bide isimleri ulubatlıyla bozkurt :lol: )

bugece pacific i görecektin esas abartısız 1 saatlik küfürlü globl atıldı,adam bi globalde küfrediyo,sonrakinde özür dilerim falan diyo,sonrakinde gene küfrediyo,manyak dolu memleket yaw

hele zeusta wanted var yemin ediyorum abartmıyorum gunde en az 100 globol rahat harcıyodur oyuna 8.30 da falan gırıyodum o zman bı baslıyodu saat olmus gece 2.30 dewam edıyo adam

Yukarı Alt