Hızlı bir şekilde karın kaslarına nasıl sahip olabilirim ? Lütfen banel yöntemler söylemeyin teknikleri varsa paylaşın

Takımı
Besiktas
sandomorrq demiş ki:
Hızlı bir şekilde karın kaslarına nasıl sahip olabilirim ? Lütfen banel yöntemler söylemeyin teknikleri varsa paylaşın
Bak şimdi kardeşim hiç bir bilgi vermeden sana yardımcı olamam kilon falan yağ oranın bunlar önemli hızlanmasını etkilemek istiyorsan protein tozlarından kullanmalısın zamanım yok benim dersen Ensar ( Advance) arkadaşınki tam sana olur .

Takımı
Besiktas
EmmaW. demiş ki:
frityus demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
Bunları yapacak birine en fazla 1 hafta veriyorum bak bakalım devam edebiliyormu :mrgreen:
kondisyonu yoksa 3dk yı geçemez :lol: (ben geçemedim :lol: )
Başla mekikle günde 30 mekik çek sabah öğle akşam sonra arttır bunları seneye çok rahat olursun aynı zamanda dambıl ile hareketler var onları yap seneye rahatsın :) (şahsen öyle yapacaktım )

Hızlı Karın Kası Yapmanın Yolları

Erkekleri en seksi gösteren şey kuşkusuz baklava şeklinde ki karın kaslarıdır. Yaz ayları gelipte sahillere inilmeye başlandığında plajda kızlar tarafından göz hapsine alınmak her erkeğin hayalidir. Bayanların kendilerine kaçamak bakış atmaları, onları beğenmeleri elbette ki gurur vericidir. Peki kısa sürede sağlam karın kaslarına sahip olmanın yolu var mıdır? Aslında bütün erkeklerin hatrı sayılır karın kası vardır. Ancak zayıf erkeklerde kemikler kilolu erkeklerde ise göbekteki yağlar bu kasların ortaya çıkmasını engeller. Bu yüzden öncelikle bu problemleri ortadan kaldırmak lazım.

Zayıf Erkekler için Karın Kaslarını Ortaya Çıkarmanın Yolu;

Zayıflığı derecelendirmek gerekirse ciddi anlamda zayıflık sorunu yaşayan erkeklerin öncelikle doktora başvurmaları gerekme. Çünkü metabolizmanın normalden hızlı çalışması, bağırsak parazitleri ya da hormonların dengesiz oluşu aşırı zayıflığın nedenleri arasındadır ve bu durum erkek için oldukça tehlikelidir. Ne kadar yese bile kilo alamaz hatta kilo kaybı yaşar. Bu durumun uzun süre sürmesi halinde ciddi sağlık sorunları yaşabilir bu nedenle önerilerimizi uygulamadan önce bir hekime başvurmasında fayda vardır. Zayıf erkeklerin karın kası yapmaları ve belirginleştirmesi kilolu erkeklere göre daha kolaydır. Kısa sürede karın kası yapmak istiyorsanız öncelikle yağlı yiyeceklerden uzak durup hamur işi, karbonhidratı azaltmalısınız. Bunun yanında tuz ve şekeri de kesmekte fayda var. Protein ağırlıklı beslenmek gerekir. Sabahları 3 4 rafadan yumurta yarım kalıp yağsız beyaz peynir, zeytin, yulaf ezmesi, bal, reçel önerilen besinlerdir. Antremanlara gelince yapmak istediğiniz karın kası olduğuna göre karın odaklı çalışmanız gerekmektedir. Günde toplam 300 mekik çekmeyi hedefleyin. Set set ve gün içine yayarak yapabilirsiniz. Örneğin 25X4 şeklinde üç öğün yapabilirsiniz. 300 mekik 300 şınavla programınıza başlayıp ilerleyen zamanlarda arttırabilirsiniz. Bu şekilde 2 haftalık bir program sonunda karın kaslarınızın nasıl geliştiğine hayretle tanık olacaksınız.

Kilolu Erkekler İçin Karın Kaslarını Çıkarmanın Yolu;

Kilolu erkeklerin işleri zayıf erkeklere göre daha zor çünkü onların zayıflayıp yağ yakarken bir yandan da kas yapmaları gerekir. Kilolu erkeklerin öncelikle göbeklerinde ki yağlardan kurtulmaları gerekir. Bunun içinde sıkı bir kardiyo ve diyet gerekir. ÖNcelikle yağlı,hamurişi, tuzlu, şekerli yiyeceklerden tamamen uzaklaşmak gerekir. Bütün ağırlığı karbonhidratlı besinlere vermek gerekir. Sabah kahvaltılarda 2 3 dilim buğday ekmeği 3 zeytin, domates, salatalık, kibrit kutusu büyüklüğünde light peynir ve yeşil çay ideal bir kahvaltıdır. Kilo problemi yaşayanların imdadına yetişen yeşil çay gün içinde bol bol içilmelidir. Öğlen yemeklerinde beyaz et seçilmeli tabi bol salata ile. Akşam yemekleride olabildiğince hafif olmalı sebze yemekleri akşam için iyi seçimdir. Baklagiller gibi. Akşam yemeğinde fasülye, barbunya, brokoli, karnıbahar, ıspanak, çorba gibi yemekler yenmeli çünkü bu yemekler hem hafif hemde lifli olduğu için sindirime yardımcı olur. Kilolu erkekler için egzersizlere gelince zayıflardan farklı olarak kilolu erkeklerin yoğun bir kardiyo programına ihtiyacı vardır. Mekik ve şınavdan önce en az 14 dakika boyunca sabit tempoda yürüyerek metabolizmalarını hızlandırmaları gerekir. 14 dakika lık yürüyüş ardından 5 dakika tempo arttırarak yürüme ile iyice vücudun ısındığından emin olunmalı. Bu süre içinde terlemek işlerin yolunda gittiğinin göstergesi. Kardiyo sonrası zayıf erkeklerin yaptığı şekilde 300 mekik ve şınav hareketleri yapılmalıdır. Bunun yanında ip atlamakta kilolu erkeklerin daha hızlı kilo vermesine yardımcı olabilecek bir harekettir. Bu şekilde kilolu erkeklerde 2 hafta da olmasa bile 1 ay sonunda hem ne kadar kilo verdiklerine hemde kas çalışmaları ile ne kadar sıkı bir karına sahip olduklarına tanık olabilecekler.

frityus demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
işte 1 ay falan :lol: biraz sertleşme oldu gerçide dedim bu işlemiyor bende diye bıraktım :lol:
Devam etseydin çıkmıştı alkis: :lol:
Ben de 20 lerle 30 larla başlamıştım 5-6 ay devam ettim 1000 lere kadar çıkmıştım toplamda.Ama hala öyle aşırı belirgin bir şey yok.Düz mekik çekmekle olmuyo yani. :lol: Spor salonuna gitmek şart kardiyo için. :!!&%&!

Kilon çok yoksa günde 50 tane mekikle başla 1 haftaya sıkmadan çıkar daha fazlasını istersen göğüs falan spor salonlarına gitmelisin.

yok arkadaş bendede olmuyo 1.87 yim 70 kg yim yağ mağ yok her 2-3 günde http://www.youtube.com/watch?v=fk_usVg7Fp0 bu videodaki programı yapıyorum bu adam 10 10 giriyo videoda ben 30 30 giriyorum gene olmuyo şekil olarak güzel karın karın kası olduğu heryerden belli tip olarak ama bi baklavaları sayamadım gitti elleyince taş gibi görünürde bişe yok :(

Takımı
Besiktas
kas konusunda affetmem gogus kasi tree seps adonis ve 4 baklavam var 73 kiloyum 8)

EmmaW. demiş ki:
frityus demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
http://www.youtube.com/watch?v=vkKCVCZe474
Bunları yapacak birine en fazla 1 hafta veriyorum bak bakalım devam edebiliyormu :mrgreen:
kondisyonu yoksa 3dk yı geçemez :lol: (ben geçemedim :lol: )
ben son harekete kada geliyodum bunda ama boynum kasılıyodu karında sıkıntı olmuyodu kondisyonsuz :D

Yukarı Alt