SİZCE KİM KAZANMALI ?

• walkalone

Votes: 2 0,5%
  • karatal

Votes: 6 1,6%
  • Game_KinG

Votes: 11 2,9%
  • WilD_FucckeR

Votes: 87 22,8%
  • Seal Of Love

Votes: 77 20,2%
  • ResideNT

• TillDoomsDAY

Votes: 16 4,2%
  • judas

Votes: 3 0,8%
  • karatal

Votes: 1 0,3%
  • dark.tr

• 32alper

Votes: 18 4,7%
  • ahab01

• CarlZeiss

Votes: 4 1,0%
  • BurakK*

Votes: 9 2,4%
  • FFchine

• Cpt.Price

• Unbeaten

• hu5eyincan

• ForEverTurk

• |_YakOx33_|

Votes: 5 1,3%
  • R3C0W5k1

• mavii

Votes: 20 5,2%
  • ahmet007

• DaRKWaTcH

• __SMD__

• Fundamental

Votes: 13 3,4%
  • 'Pride

Votes: 62 16,3%
  • MetoveR

• Xenas

Votes: 7 1,8%
  • Neverex

Votes: 7 1,8%
  • jajaja99

Votes: 0 0,0%
  • Thoobia

Votes: 29 7,6%
  • hahmet

• LadyBigBoobs

• berkyes

• alicikali

• oazis

• Warden_

• Senius

• Sehnsucht

• TRiXie

• zidibi

• Dappy

• Rap_StyLe

• broxni

• HaTT0R_HaNZ0

• hohocanim

• _JanissarY_

• hamster544

• metin199416

• Mike Shinoda

• BurakK*

• Mr. Culha

• altanyunus

• PowerInMe

• TheRage

• dream1nq06

• srogarez

• Gloredhel

• wich

Votes: 10 2,6%

• Total voters
    381
Dappy demiş ki:
şu seal of love 'a bi çözm bulunması lazım 2 yarışmadada 1. adam bi bit neyiği war burda ztn bilen biliorda exl ailesi bi el atsın :S aynı şekilde pridede dün gece 9 du şimdi 40larda :S adam kendi dior cafedeym fln :S (seal of love)
Palavrada son nokta, 1.ben evden oynuyorm cafeden deil 2. ayrıca dün gece derken kaçı kast ediyosun ben dün 9 değildim bunu çok iyi biliyorum :curtain:

'Pride demiş ki:
Dappy demiş ki:
şu seal of love 'a bi çözm bulunması lazım 2 yarışmadada 1. adam bi bit neyiği war burda ztn bilen biliorda exl ailesi bi el atsın :S aynı şekilde pridede dün gece 9 du şimdi 40larda :S adam kendi dior cafedeym fln :S (seal of love)
Palavrada son nokta, 1.ben evden oynuyorm cafeden deil 2. ayrıca dün gece derken kaçı kast ediyosun ben dün 9 değildim bunu çok iyi biliyorum :curtain:
Wax Whine ' de demişti ''bu fake üyelik işini bir dmod'da yapıyormuş tespit edildiği an rütbesi geri alınacaktır''

O dmod sensin büyük bir ihtimalle :rolleyes1:

Wax Whine , Lütfen O Seallerin ip sine Bakarmısın ! Yemin Ediyorum Ben değilim onlar , lütfen ip kontrol :S

Senius demiş ki:
'Pride demiş ki:
Dappy demiş ki:
Wax Whine ' de demişti ''bu fake üyelik işini bir dmod'da yapıyormuş tespit edildiği an rütbesi geri alınacaktır''

O dmod sensin büyük bir ihtimalle :rolleyes1:
çok kesin konuşuyosun, kaçıncı uarım sana iftira atmadan önce bi düşün sin:

Seal Of Love demiş ki:
Wax Whine , Lütfen O Seallerin ip sine Bakarmısın ! Yemin Ediyorum Ben değilim onlar , lütfen ip kontrol :S
Aynen, bu arkadaşada katılıyorum. ismi seal diye omu yapmak zorunda belki biri suçu ona yıkıyo :detective:

O fake ' leri kimin açtığını çok iyi biliyorum Seal'den başka biri ama o bende saklı kalsın :)

Ben çekiliyorum bu muhabbetten adminlerimiz gerekeni yapacaktır elbet suçlu suçsuz bulunacaktır .

iyi şanslar :)

Arkadaşlar Ne Olursa Olsun Oylamada bı Sorun Var Hak Edenler Kazanmıyor . Pridenin resimlerinin çoğu bilindik fotolar ve adam 1. Nerdeyse . Lütfen Exl Ailesi . 10 tane Foto Seçin Nicklerinide yanına yasın ona göre Oy atsınlar. Herkes Arkadaslarına tanıdıklarına atıyor oy . Resim Koyuyorus Oh super muhtesem Falan yorumlar Gelıyor oylamada Sacma Sapan resımler onde :) Lütfen elınızı vıcdanınıza koyun oyle oy atın ! Çalıntı resımlerıde koymayın

Senius demiş ki:
O fake ' leri kimin açtığını çok iyi biliyorum Seal'den başka biri ama o bende saklı kalsın :)

Ben çekiliyorum bu muhabbetten adminlerimiz gerekeni yapacaktır elbet suçlu suçsuz bulunacaktır .

ilk Defa katılıyorm !!

Az önce Wax Resimleri Görünce Şaşırdım Resmen , yahu zaten akıl var mantık var , en fazla olarak 40 tane oyum var , orada 60 tane acc yatıyor , nerde 20 oy? ^^ ipleri öğrenin please , eğer yarışmaya katılan diğer arkadaşlardan biri ise , benim için yapmak istediğinizi ona uygulayın.

__SMD__ demiş ki:
Arkadaşlar Ne Olursa Olsun Oylamada bı Sorun Var Hak Edenler Kazanmıyor . Pridenin resimlerinin çoğu bilindik fotolar ve adam 1. Nerdeyse . Lütfen Exl Ailesi . 10 tane Foto Seçin Nicklerinide yanına yasın ona göre Oy atsınlar. Herkes Arkadaslarına tanıdıklarına atıyor oy . Resim Koyuyorus Oh super muhtesem Falan yorumlar Gelıyor oylamada Sacma Sapan resımler onde :) Lütfen elınızı vıcdanınıza koyun oyle oy atın ! Çalıntı resımlerıde koymayın
Sence suan oylamada guzel resımlermı kazanıyor? Hayır...
Bence arkadası olan kazanıyor. :nod:
Bu topıc'e daha fazla yazmayacağım :coffee:

__SMD__ demiş ki:
Yapılsın herkez için ey iyisi olucaktır... (ama bu suçlamaları yapmadan önce bi düşünün)

Ben dışarı çıkıcam, artık gerisi site yönetiminin işi :detective:

A-F-K

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Seal Of Love demiş ki:
Senius demiş ki:

ilk Defa katılıyorm !!

Az önce Wax Resimleri Görünce Şaşırdım Resmen , yahu zaten akıl var mantık var , en fazla olarak 40 tane oyum var , orada 60 tane acc yatıyor , nerde 20 oy? ^^ ipleri öğrenin please , eğer yarışmaya katılan diğer arkadaşlardan biri ise , benim için yapmak istediğinizi ona uygulayın.
Birşey demedim, sadece nickin aynı diye söyleyeyim dedim. Bu kadar heyecan ne için bu 1.
ip kontrol diyorsun, yeni üyelik açan kişi gerizekalı mı da modemi resetlemeden üyelik açıp da ipleri çakıştırıp yakalansın bu 2.

Absence

Kemalistin bir lafi geldi aklima
Ihaleye fesat karistiranin kellesi vurula cool2:

Oylarınzı bekliyorum :)

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
- Resim Silinmiş.
Umarım ecsro server'ında'da silk ödülü vardır :twisted:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
BurakK* demiş ki:
__SMD__ demiş ki:
Sence suan oylamada guzel resımlermı kazanıyor? Hayır...
Bence arkadası olan kazanıyor. :nod:
Bu topıc'e daha fazla yazmayacağım :coffee:
Öyle Saten Arkadaşı olanlar kazanıyor :wink1:

__SMD__ demiş ki:
Evet Bencede Vild fuckker ve Prideye verılmıs oylar sızce hakedılıyomu bence hayır vild fuckerınkı sradan fotolar Pridenınkıde saten HERYERDE BULUNAN fotolar . Lütfen admınler ılgılenın bununla !
e yani her şey ortada yazık oldu yaniii
Wax Whine demiş ki:
Oylama ne güzel giderken içine yeni üyelik açıp kendine oy verenler varmış. Duyduğuma göre bunu bir dmod da yapıyormuş. Kendinizi bu kadar düşürmeye değer mi diyorum ve o dmod arkadaşımızın yetkileri oylama bitince alınacaktır.
Herkese iyi yıllar :muck:
geç anlaşıldı ama neyseee
32alper demiş ki:
Bu yarışma berbat oldu bidaha yarışma yaparlarsa ön eleme yapıp 10 resim seçsinler ankete açsınlar o 10 resmide sayfaya koysunlarki millet resim seçip oy versin
yani ben de aynısını dedim kesinlikle böyle olmalı yoksa yarışma tam bi fiyaskoyla sonuçlanır...

Demek istiyorum ki herkes konusundaki resimlerin sayısını bire indirsin ardından yöneticiler(Video Designer ve Ps Userlar belki daha iyi olabilir :s ) de bu resimlerden 10 tane seçsin ve başlık açılsın ama o resimlerin hepsinin aynı sayfada olması şartıyla lütfen okan abi görmemezlikten gelme
Bİ ZAHMET RESİM FALAN GÖNDERMEYİN İLLA YORUM YAPACAKSANIZ ALINTI YAPIP BU MESAJI TAŞIYIN LÜTFEN(biliyorum büyük harf kullandım ama bağırmak değil amacım :s )
BTW gözümden de kaçmış değil(zaten elimden ne kurtuldu ki şimdiye kadar :p) şu hilekar eski paparazzi olacak şahsiyet(SİZ)in burada da 41 oyu var En Güzel Stall İsmi Yarışmasında da REZALET ama Funda'dan kaçar mı KAÇMAZ :p

evet benim oylarımı msnden cafeden arkilerim attı doğru özür dilerim deymezmiş lütfen beni anketden kaldırın...

Ps:seal dada bişey war dikkat ederseniz...

Ps2:Kendim affettiricem özür dilerim herkesden okan abiden :(

Yukarı Alt