carwen

Bilgiliyim
Full int s-s Light-Cold-Bicheon olabilir bence, yeni gelen snow ve bicheon'da castle shield serisi dehşet bi şey.

Bir çok arkadaş Bow olarak cevap vermiş ama oyunda gördügüm bir çok bow cu hem cold hem fire hemde light kullanmakta ve bu bow cular için 10 d gerçekten sıkıntı olacak çünkü total skil 300 de kalırsa bowcular bunlardan birinde vaz geçecek neden vaz geçerlerse geçsinler kendi zararlarına olacagı bir gerçek. Bu oyunda yapılanmasını sabit bir şekilde götüren ve her level açılışında gücünü üstüne güç koyan Glavier oldugu görülmektedir. 10 D açıldıgında galvier çarlar hala huksel ve fire olarak devam edeceklerdir ve light tanda destek alarak gerçektende bu oyunda varlıgını hiç bir zaman unutturmayacak yegane çardır balederle beraber.
PvP işine gelince aynı yapılandırmaya sahip 10 d glavier ile bow cunun Pvp lerinin videolarınada baktım Bow cu pvp de glavier e karşı bir üstünlügünün olmadıgı görülmekte.Ama kasma anlamında bow elbette seriligini koruyacak.
Bu oynun ilerleyen safhalarında joymaxsında politikasındanda anlaşılacagı gibi artık çarların öyle tekbaşına kendilerini kasma döneminin yavaş yavaş kapanacagını böylece oyun içerisinde oyuncuların daha çok bir birleri ile iletişim kurmalarını saglayarak ekip oyununa çevirme politikası sonucu blader ve glavier den başka diger charların kendilerini tekbaşına kasma işinin anltından kalkamayacagını düşünüyorum.Bunun nedeni ise Bladerin gözle görülür savunması Glavierin ise her degre açılışında haukselin HP verme durumu tabi ileriki zaman ne gösterir tam bilinmez bu bir öngörü.

sedoex demiş ki:
Bir çok arkadaş Bow olarak cevap vermiş ama oyunda gördügüm bir çok bow cu hem cold hem fire hemde light kullanmakta ve bu bow cular için 10 d gerçekten sıkıntı olacak çünkü total skil 300 de kalırsa bowcular bunlardan birinde vaz geçecek neden vaz geçerlerse geçsinler kendi zararlarına olacagı bir gerçek. Bu oyunda yapılanmasını sabit bir şekilde götüren ve her level açılışında gücünü üstüne güç koyan Glavier oldugu görülmektedir. 10 D açıldıgında galvier çarlar hala huksel ve fire olarak devam edeceklerdir ve light tanda destek alarak gerçektende bu oyunda varlıgını hiç bir zaman unutturmayacak yegane çardır balederle beraber.PvP işine gelince aynı yapılandırmaya sahip 10 d glavier ile bow cunun Pvp lerinin videolarınada baktım Bow cu pvp de glavier e karşı bir üstünlügünün olmadıgı görülmekte.Ama kasma anlamında bow elbette seriligini koruyacak.Bu oynun ilerleyen safhalarında joymaxsında politikasındanda anlaşılacagı gibi artık çarların öyle tekbaşına kendilerini kasma döneminin yavaş yavaş kapanacagını böylece oyun içerisinde oyuncuların daha çok bir birleri ile iletişim kurmalarını saglayarak ekip oyununa çevirme politikası sonucu blader ve glavier den başka diger charların kendilerini tekbaşına kasma işinin anltından kalkamayacagını düşünüyorum.Bunun nedeni ise Bladerin gözle görülür savunması Glavierin ise her degre açılışında haukselin HP verme durumu tabi ileriki zaman ne gösterir tam bilinmez bu bir öngörü.
Katılıyorum :thumbsup: Glavieler çok spr olacak

ksro wideolarını fln izledim 5-6 kişinin arasına girio glavie yatmıyo :mrgreen: :mrgreen:

SaNSuR demiş ki:
sedoex demiş ki:
Bir çok arkadaş Bow olarak cevap vermiş ama oyunda gördügüm bir çok bow cu hem cold hem fire hemde light kullanmakta ve bu bow cular için 10 d gerçekten sıkıntı olacak çünkü total skil 300 de kalırsa bowcular bunlardan birinde vaz geçecek neden vaz geçerlerse geçsinler kendi zararlarına olacagı bir gerçek. Bu oyunda yapılanmasını sabit bir şekilde götüren ve her level açılışında gücünü üstüne güç koyan Glavier oldugu görülmektedir. 10 D açıldıgında galvier çarlar hala huksel ve fire olarak devam edeceklerdir ve light tanda destek alarak gerçektende bu oyunda varlıgını hiç bir zaman unutturmayacak yegane çardır balederle beraber.PvP işine gelince aynı yapılandırmaya sahip 10 d glavier ile bow cunun Pvp lerinin videolarınada baktım Bow cu pvp de glavier e karşı bir üstünlügünün olmadıgı görülmekte.Ama kasma anlamında bow elbette seriligini koruyacak.Bu oynun ilerleyen safhalarında joymaxsında politikasındanda anlaşılacagı gibi artık çarların öyle tekbaşına kendilerini kasma döneminin yavaş yavaş kapanacagını böylece oyun içerisinde oyuncuların daha çok bir birleri ile iletişim kurmalarını saglayarak ekip oyununa çevirme politikası sonucu blader ve glavier den başka diger charların kendilerini tekbaşına kasma işinin anltından kalkamayacagını düşünüyorum.Bunun nedeni ise Bladerin gözle görülür savunması Glavierin ise her degre açılışında haukselin HP verme durumu tabi ileriki zaman ne gösterir tam bilinmez bu bir öngörü.
Katılıyorum :thumbsup: Glavieler çok spr olacak

ksro wideolarını fln izledim 5-6 kişinin arasına girio glavie yatmıyo :mrgreen: :mrgreen:
elbete 1 handed sword.Bir parti kurulsa warriorlara kimse warriorla baş edemez.Şu anda olduğu gibi.Ayrıca her bir builde 100 stat verseniz en fazla 3 build açabiliyosunuz.Yani chi. STR çarlar eğer PVP de kazanmak istiyosa light a kesinlikle vermemeli.Yarıyacağı tek iş biraz zaman olur oda chi bowlara pek etki etmez.Ama party sistemi şeklinde görecek olursak hiç birşey warriorlara zarar veremez.Hem de Barda yeni bir dance skilli gelecek olursa.Bir partyde şunlar olsun yeter: 2 tane warrior, 2 tane cleric, 2 tane bard(dance skillini açabilmek için), 1 tane warlock).Bu partide herkez birbirine buff basabileceği için kimse bu partide warriora zarar veremez.Bildiğiniz gibi genellikle partiye bir chi. çarı almazlar.Alırsalarda sağlam bi chi çar alırlar.Çünkü kendinden başka kimseye faydaları olmaz bunların.Party sisteminde bu çarların eline su dökemezsinizzzz.Gerçi warriorlar kendi başına güzçlü ama...
Söylediğim gibi 1 hunded sword kral olacak.(kale savaşlarında görürsünüz)

Cold/Fire/Bicheon Blader'ın üstüne kimse olmayacak iddia ediyorum :mrgreen: FF olursa hele birde

Light100 Cold100 pacheon100 ; )

Colddan Defans..light parry ratio kazancı we light imbue ile parry ratio düşürücü pacheon yni bow a yeni gelecek olan skiller ile düşük parry ratio lu bir charın ayakta kalması mümkün değil.
Yeni server gelirse böyle bir char yapıcam ki her legennde olduğu gibi bu legend dede geleceğini düşünüyorum.Gelmese bile beklerim.

Birkaç sun part attınmı chara 2tane acc 2tane garment Zevkinden oynanmaz o char :)

Düşünün Çok hızlısınız ve çok fazla defansınız var =D Zaten combo üstüne combo war pacheonda strongdada Stun war.ooooh :D ne yalan söleyeyim yeni serverın gelemesini şuan çok acayip istedim yaw..

görünüşe göre bow ağırlıkta zaten yeni serverlardada herkes bow kasıyor ilk başta sonra ya blade yada glavie oluyor eğer bow daha ii olursa serverlar full bow olacak tabi 100 lvl olup bi pwp yapıp göremek lazım genede :D

Glavie,Bow veya S&S nuker.
Ancak bu buildlerden hangisi eline sun weapon alırsa serverda yıkamayacağı adam yoktur.Sun S&S sahibi yeni Castle Shield+Snow Shield ile yıkılmaz ve atağı 90 level update'inin wizardları gibi olur.Sun sahibi oyuncular arasında ilk adını ezberletecek olan nuker derim. 8)

şimdi güzelde bu konuşma islam karakterleri hakkıdna islam karakterleri gelecekmi sroya bazıları diyor gelir bazıları diyor gelmez kesin bir sonuç yok bu kondua bilgisi olan varmı?

Yukarı Alt