earth olanların dalanlarının hepsine kılım :lol: en sevdiğim ise avrupadaki movialar :lol: kimse dokunmuo onlara geiçinip gidioalr :lol::D:

Şu avrupa geldi geleli oyunda herşeye gıcık oluyom 4 haftadır 65 lvl ım lagdan yatmaktan artık bezdim oyuna giresim yok nerden ögrendim bu oyunu nefret ediyom yaw öf öffffffffffffffffffffffffffff Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Bir Full Str olarak kesinlikle taoistler headbang2ft9 Bi de ilk kez oraya armorla dalmıştım :lolmuch: sonra forever gament :mrgreen: extrabeer o faciadan sonra bi daha armor giymedim :mrgreen:

ottomanethem demiş ki:
Şu avrupa geldi geleli oyunda herşeye gıcık oluyom 4 haftadır 65 lvl ım lagdan yatmaktan artık bezdim oyuna giresim yok nerden ögrendim bu oyunu nefret ediyom yaw öf öffffffffffffffffffffffffffff Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Kardeşim imzan çok güzel çok güzel ve anlamlı ve bir o kadar dogru ve bir o kadar acı

earht ghost-çiçekler-tüm tiger türleri- dark eye ghost

Kısaca bunlar we pill harcatan tüm moblar

dj_shark demiş ki:
ottomanethem demiş ki:
Kardeşim imzan çok güzel çok güzel ve anlamlı ve bir o kadar dogru ve bir o kadar acı
en çok insana ne koyuyo biliyon mu bende onların yaşındayım ewimde pc başında sro kasıyom bırakıyım diyom 3-5 arkadaş yüzünden bırakamıyom ben bu rahatta onlar o eziyette bayram üzeri oldüler keşke bende yanlarında olsayım keşke Sad Sad

aynen bende nefret ediyorum harbi çok gıcıklar hiç üşenmiolar o kdr kovalıyolar bide :lol: :lol:

Jigsaw demiş ki:
Bence Earth Ghostlar ve Tigerlar nefret ediyorum boğasım var. Chakjiler bi de. Bu kadar uyuz yaratık olamaz kervan çektiriyoruz hemen 100 tane tiger kendinin 5 katı yüksek lvl adamlara dalıp uyuz uyuz geziyolar. STR olmama rağmen shock lion atıyorum yatıyorlar ama daracık ufak beyinlerine kendinde 50 kat güçlülere saldırmamaları girmiyor hele PVP yaparken at binerken peşinize takılıp 10km boyunca arkanızda gezegen o Earth ghostlar yok muuu?! :lolmuch: Bi de noobken Earth Taoist keserken sesi kapardım. Red eyelar falan da kıl ama hemen bırakıyorlar işte. En sevdiğim yaratıklar da Mangyang lar. Sakin iyi huylu cici yaratık çok seviyom onları. :mrgreen:
aynısını bne sölicektim bak seni bu yüzden seviyorum cem abi :mrgreen: harbi çok uyuz o chakjıler tiger lar ve earth ghostlar çiçeklerde var tabi uyuz olurum onlara sırf atımı öldürdü diye 63 lvl charla zerk açtım daldım uyuz etti ama :lolmuch:

bende çiçeklere uyuz oluyorum hele kiya kiya demeleri yokmu beni kanser ediyo :lolmuch:

harbi eart ghost hem sesi hem tipi kıcık kesincede arkandan küfür ediyo görüşürüz seninle gibisinden :lolmuch: Cool

earth ghost-penon warior-nachal-kokuru Evil or Very Mad

accayip şekilde uyuz moblar hepsinin kendine has uyuzlukları var

biri peşini bırakmaz(eart ghost), biri isy ararken atını öldürür(penon warior), dieri en ufak lagda 3ü bir araya geldimi %90 yatma ihtimali yüzünden tip desen hiç yok tipe bak çay demle(Nachall)hala görevini yapmış deilimbütün cave görevlerim bitti bi tek bu görev kaldı :S
,earth ghost a benzer özellik taşır fakat tavuk şeklinde ve çok uyuz tipleri olan hızlı koşup ne yapacağı belli olmayan moblardandır. Evil or Very Mad

headbang2ft9 ujugiler en iyi moblardan bence sakin kendi halinde headbang2ft9 (muji ler hariç)

maong ve dier sinek türü yaratıklara sinir oluyorum ve münkün olduunca kesmiyorum her vurduumda vıyk vıyk die ötme sesi ve manuel kasarken lamer şeylere tıklamak için 18021 saat uğraşmak beni deli ediyo Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Yukarı Alt