Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
A

Anonymous

Guest
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
siyah ojeli görsel güzelmiş aldım sakladım.

bu elveda nedir anlayamadım ss bölümünde Rolling Eyes

Morwena

Buralıyım
walla içim acıdı ha Cool güleyim mi ağlıyım mı Crying or Very sad

A

Anonymous

Guest
extraloob demiş ki:
siyah ojeli görsel güzelmiş aldım sakladım.

bu elveda nedir anlayamadım ss bölümünde Rolling Eyes
Confused Carım Calındı Lv 80 Hayallerım suya düştü bezdim hayatımdan Car GittiBen De Bittim Ya Aylarımı verdım hacı Crying or Very sad

A

Anonymous

Guest
Ben anamla babamlaküsüm oy oyun için oldu herşey Crying or Very sad

kardeşim benımde charım soyuldu yha ılk basta ınsan gerçekten cok kotu oluyo ama dunya boyle ıste katlanacaksın . .. . Geçmiş Olsun cok uzuldum Crying or Very sad

en sevmedıgım sey budur ya kac ay ona emek sarfet elınden gelenı yap bır gunde elınden alsınlar Sad Mad

Morwena

Buralıyım
hacım ant bir oyun herşey deildir hayatın devam ediyor senin için bence bundan sonra daha dikkatli ol derim Cool

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
geçmiş olsun o charı almak için bende hemen pes etme hemen bi char aç servera gir hotanda paso yazı yaz charım çalındı gm ler yardım edin diye yılmadan bu işlemi yap global satın al global at gm lere kibarca illaki senle ilgilenirler.

A

Anonymous

Guest
extraloob demiş ki:
geçmiş olsun o charı almak için bende hemen pes etme hemen bi char aç servera gir hotanda paso yazı yaz charım çalındı gm ler yardım edin diye yılmadan bu işlemi yap global satın al global at gm lere kibarca illaki senle ilgilenirler.
Çalan Cocugu tahmin edıyorum hacım İftara atmak tan korkuom Silk aldım 2 gün sonra Car gitti ama her zaman silk aldıgım adam ama ondan süpelenıyorum bide utanmadan oynıyor... Crying or Very sad

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
lvl 80 wahhh bence acele etme güzel bir plan ve 2-3 günde sabırla alırsın charı akıllı ve sakin ol yeter.

A

Anonymous

Guest
extraloob demiş ki:
lvl 80 wahhh bence acele etme güzel bir plan ve 2-3 günde sabırla alırsın charı akıllı ve sakin ol yeter.
AmA hayatım da ilk defa böle kötü oluyom kız ark terk ettıgınde bıle bukadar üzülmedım AnT_NuKeR Carım herkezden daha yakındı bana Crying or Very sad

evet cok dogru dıyo benımde 71 lvl gıttı hıç ugrasmadım gerı almak ıcın keske ugrassaydım walla cok buyuk s a l a k lık yaptım

lvl 80 miydin? yoksa hayalin mi 80di? :))

neyse gerçekten üzüldüm. umarım alabilirsin.

ama az çok kimin yaptığını tahmin ediyorsundur. silk aldığın yer olduğunu sanmam çünkü gizli soru var. kesin keylogger içeren bir dosya indirdin?

A

Anonymous

Guest
Chauncey demiş ki:
lvl 80 miydin? yoksa hayalin mi 80di? :))

neyse gerçekten üzüldüm. umarım alabilirsin.

ama az çok kimin yaptığını tahmin ediyorsundur. silk aldığın yer olduğunu sanmam çünkü gizli soru var. kesin keylogger içeren bir dosya indirdin?
Hiç dosya falan indirmıyorum ben Sadece Tbot Oda orjinal sitesınden indiriyorum Lvl'im 65 di 66 oluyordum tamda +5 Leri hazırlamıstım Lvl 68e Crying or Very sad

ben herseyı anladımda gecmıs olsunda elveda extraloobla ne alakası var extralooba veda mı edıyon :lolmuch:

A

Anonymous

Guest
_cem_07_ demiş ki:
ben herseyı anladımda gecmıs olsunda elveda extraloobla ne alakası var extralooba veda mı edıyon :lolmuch:
E oyunu BırakınCa siteyide Bırakmış Oluyom sitede Extraloob Kendıme Yakın Gördügüm İçin onun ismini Yazdım Crying or Very sad

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt