Takımı
Besiktas

[Çalışır Durumdaki Ayarlar]
Skill kullanıp kasılma.
İtem Toplama sistemi
Otomatik buff basma
Şehre dönmeyi algılama.
Bottan login olma düzenlendi.
Bot karakter bilgilerini gösteriyor.
Sohbet Etme Destekçisi
Otomatik pot basma.
Bot başka charların özelliklerini gösterebiliyor[Nickini,ltemlerini,Avatarlarını vs.]
Bot ayarlarının daha hepsi çalışmadığından dolayı piyasa çıkmadı.

~[Çalışan,Fakat Geliştirilecek Olanlar]~

Loop[Şehirde alışveriş yapma].
Obje algılama/Ayrılamıyor.
Geri dönüş sistemi.

~[Eklenecekler Listesi]~

Party Destekçisi (Part fromlama, adam atma, davet etme, partydekilere buff basma).
Alarm Sistemi (Ölünce, PM atıldıgında,Unique'de).
Mevcut hatalar(buglar) fixlenecek.
Pc kaynak gerekliliği için kodlar optimize edliecek.

Buda bota dair video.

ARKADAŞLAR KESiNLiKLE BAŞKA YERDEN GÖRDÜĞÜNÜZ BOTU İNDİRMEYİNİZ.PİYASAYA CIKINCA BURAYA EKLENECEKTİR.

Saygılar. :beer:
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ben illegale karsı oldugum için tavsiye etmiyorum icinde keylogger olabiliyor ve benim gece gündüz kastigim 99lv farmda olan karakterimden sonra adamın illegalle kasmasi hoş değil

Bence 2. durum daha iyi.Oyundaki kasma olayının tamamını botla yok edeceksiniz - en nefret ettiğim şeydir - ve ozamana kadar elle kasanlara adaletsizlik olacak.İnşallah o bot çıkar indirip oleeey boot diye sevinçten ağlarken saatler sonra lan charım gitti laaan diye ağlarsınız...

ironEyE demiş ki:
Bence 2. durum daha iyi.Oyundaki kasma olayının tamamını botla yok edeceksiniz - en nefret ettiğim şeydir - ve ozamana kadar elle kasanlara adaletsizlik olacak.İnşallah o bot çıkar indirip oleeey boot diye sevinçten ağlarken saatler sonra lan charım gitti laaan diye ağlarsınız...
:beer:

ah be abijim yediler bitirdiler beni nasıl bir bot cıkarcaklar bu böyle uzun sürdü bu kadar uzun zamana heralde es-bot gibi bişey cıkcak heralde s-bota benzer bekliyoruz hala :uyku:

qwerty686 demiş ki:
ah be abijim yediler bitirdiler beni nasıl bir bot cıkarcaklar bu böyle uzun sürdü bu kadar uzun zamana heralde es-bot gibi bişey cıkcak heralde s-bota benzer bekliyoruz hala :uyku:
+1 Heyecanla bekliyoruz :starving:

Yukarı Alt