lnTerpoL

Bilgiliyim
Arkadaşlar sorunlarınızı bu konu altında toplayalım hep beraber bir çözüme kavuşturmaya çalışalım. :muck:

En önemli sorum game guard sorunu bun çözen yok daha kardesm.
Not:Windows güvenlik duvarını kapat, virüs tarayıcısını kapat falan denendi hicbiri olmuyor asıl neden bellli deqil .

lnTerpoL

Bilgiliyim
En büyük sorun buymuş evet fakat yaklaşık 2 saattir bütün sitelerde bu soruna ait cevapları okudum sürekli deneyerek çözenler varmış.

Sorunu buldum arkadaslar

----------

Hemen acıklıyorum önce denetim masasına girin yeni bir hesap olusturum admin olacak. Sonra sro cilente gelin farenin sağ tusuna tıklayıp farklı calıstır orda yeni olusturduqumuz hesabı secip tamam diyim ve islem tamam..
Not: Yni olusturduqunuz hesaba sifre koyun.

oOKingOo demiş ki:
Sorunu buldum arkadaslar

----------

Hemen acıklıyorum önce denetim masasına girin yeni bir hesap olusturum admin olacak. Sonra sro cilente gelin farenin sağ tusuna tıklayıp farklı calıstır orda yeni olusturduqumuz hesabı secip tamam diyim ve islem tamam..
Not: Yni olusturduqunuz hesaba sifre koyun.
Deneyelim hacım bakalım ben uzun uğraşlar sonucunda baktım olmadı.

lnTerpoL demiş ki:
Gameguard sorun vermedi sorunsuz bir şekilde oyundayım şu anda.
Bende çok verdi ya onun çözümünü arkadaşın dediği gibi yapıcam eğer olmazsa şöyle ortak bir çalışma yapalım İnterpol. Ya GameGuard dosyasını ya da Host dosyasını bir upload edip öyle deneyelim ne dersin :?:

Yok Ben Normal Cıktım Oyundan , Sonra Yeniden Denedigimde Aldım hatayı baska İd de de aynı hata server down gibi birşey oldu herhalde :)

Yukarı Alt