Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

pfffffff

Aileden
windows nerede kurulu trojen aldıysan oraya atman lazım
ama avast yükle nod32 yükle tarat D: yi
gerek kalmasın formata

window c de kruulu c ye format attım charımı da gerı aldım salak msnını degıstırmemiş zuhahahahaha hıı bıde sunu soelyım cocuk srefısz dıo onların sıızın ıcın onların hepsı hırsız bılmem ne dedı bastıp kfuuru serefsıze ıftıra atıyo bıde

pfffffff

Aileden
msn değişmesi için gizli soru yanıtını bilmesi gerekir
bu yanıtı ona vermediysen sen neden ilk bastan degismedinki sifreyi
sonra oyuna girmeye calısır dc yedirtir charına kavusurdun.

hyr salak gızlı soruyu ele gecırmıs ama msnı degıstırmemıs sıfreyı degıstırmıs suan sadece cam camı actım ve wındow s c de kurulu format attım artık o benımn bılgıelre ulaamaz demı

pfffffff

Aileden
arkadaşım ben nerden bileyim adam sana ne tür bi hack yolu uyguladı
benim kanaatim bi trojen attı ve sende yedin
sen oyuna girerken sanal klavie kullan ama PC ni komple formatla derim.

tmm kızma sadece web camı actım o kadar suan c yı formatladım d yı de avast ve nod 32 le taratırım trojen falan varsa sılerım

pfffffff

Aileden
ok öyle yaparasn ve antivirüs programlarını devamlı güncel tutarsan sorun yaşamazsın.

böyle insanlar var işte ya kardeşim herkes kendi oyununu oynasın bu tam bi hırsızlıktır milletin onca emeğini çalıyolar..

hadi ben banlandım fazla koymadı ama çarın soyulması çok koyar adama...

hssss demiş ki:
böyle insanlar var işte ya kardeşim herkes kendi oyununu oynasın bu tam bi hırsızlıktır milletin onca emeğini çalıyolar..

hadi ben banlandım fazla koymadı ama çarın soyulması çok koyar adama...
hemde nasıl koyar bılıyon mu allahtan kurtardım daha oncede 2 tane char blocklandı o paypal yuusnden 59 ve 61 onlar yıne allahtan fazla bısı deıldı

A

Anonymous

Guest
Abi çarı almışsın geriye galiba recerp abi ole dedi nese geçmiş olsun

konu kapanmış galiba ama aklınızda bulunsun bazen bug oluyor,Char oyunda olmasa bile oyundaymış gibi gösteriyor sebebide aşırı yoğunluk olmalı sen oyundan çıkıyorsun ama sistem onu çok geç farkediyor talha ile aynı anda başımıza geldi Charlara 1 gün sonra girebildik çok korktuk ama charlar hacklen di diye :lolmuch:
diablo000 demiş ki:
suan charımda kımse olmamasına ragmen oyunda bırı var dıo ama olmadıgına emınım bugdan oablır mi ?

BOSPHORUS demiş ki:
konu kapanmış galiba ama aklınızda bulunsun bazen bug oluyor,Char oyunda olmasa bile oyundaymış gibi gösteriyor sebebide aşırı yoğunluk olmalı sen oyundan çıkıyorsun ama sistem onu çok geç farkediyor talha ile aynı anda başımıza geldi Charlara 1 gün sonra girebildik çok korktuk ama charlar hacklen di diye :lolmuch:
diablo000 demiş ki:
suan charımda kımse olmamasına ragmen oyunda bırı var dıo ama olmadıgına emınım bugdan oablır mi ?
keske bug olsamıs charı hacklemısler ama sonunda gerı aldım ya o yter

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt