Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Evet dostlar kuzenimin israri uzerine aldim bugun 150TLye. Amacim sigarayi birakmak degil idi ben sigaraya bagimlilik gozu ile bakmiyorum lakin cidden tat aliyordum "Parliament Night Blue" iciyorum. Bugun aldik geldi kargo ile. Yaninda istediginiz 2 aroma hediye olarak geliyor. Parliament aromasi soylemistim geldi. Tat olarak cidden Parliament ile cok yakin bir tat nikotin olarak da tatmin ediyor. Gunde tam olarak 1 paket iciyordum bugun 2 dal yaktim ve tadi cidden hosuma da gitmedi sigaranin. Eskiden piyasaya cikan e-sigaralarda sadece su buhari cekiyordunuz ama bunda direk aroma tadi geliyor. Nargilenin sigara versiyonu gibi ama agzinizda bos tat kalmiyor. Ek olarak kapali alanda icilebiliyor olmasi cok cazip nikotini cekiyorsunuz ama agzinizdan su buhari cikiyor. Ozellikle sigara kullanan ama evde icemeyenler icin buyuk bir sans gibime geliyor cunku sigara kokmuyor hele ki kahveli falan iciyorsaniz oda aroma kokuyor [horny21

Simdi maliyete vuralim sunu. Parliament = 9.5TL. Gunde 1 paket iciyorum ayda 9.5 x 30 = 285TL sadece sigara masrafim.
E-Sigara = 150TL sadece tek seferlik. Icinde 2 aroma var 1 tup aroma gunde 1 paket icen bir insana 35 40 gun dayaniyormus yuvarlayip 30 olarak ele alalim. Bir aroma 20TL'ye satiliyor. Fazlasi ile kârli bir durum.

- Resim Silinmiş.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
1-2 ay sonra konuyu uplamanı rica edicem sonucuyla :mrgreen: ben o aletin uzun ömürlü olduğunu düşünmüyorum açıkcası her ne kadar kârlı olursa olsun sonuçta elektronik bir alet alasım vardı ama denemekte istemedim açıkçası

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
NewJersey demiş ki:
Hayırlı olsun hacım :beer: Sigara kullanmıyorumda aroma falan deyince başlayasım geldi makara:
Yok yok ne baslayacaksin hic gerek yok nikotin vs var icinde icmeyeni direk tikiyor :D
TanerUNER demiş ki:
1-2 ay sonra konuyu uplamanı rica edicem sonucuyla :mrgreen: ben o aletin uzun ömürlü olduğunu düşünmüyorum açıkcası her ne kadar kârlı olursa olsun sonuçta elektronik bir alet alasım vardı ama denemekte istemedim açıkçası
Haci arastirdim bozulabilecek tek yeri Atomizer denilen kismiymis o da cok cok kotu kullanmadigin zaman en asagi 2 ay gotururmus. Parcasi 50TL gibi bir fiyat. Eger adam gibi kullanirsan arada bir temizligini yaparsan bir sorun cikmaz vs vs deniyor bakalim gorecegiz. Uplarim tabi konuyu ama sigarayi birakmis bile olabilirim o zamana kadar bilmiyorum ilk kez bu kadar uzun sure sigara icmedim :D

NewJersey demiş ki:
Hayırlı olsun hacım :beer: Sigara kullanmıyorumda aroma falan deyince başlayasım geldi makara:
Uyarmak isterim; bu tür aletler vicuda nikotin verdiği için bağımlılık yapar, bu aletle başlayıp hiç sigara bağımlısı değilken sigaraya bağımlı bi insan haline gelirsiniz. Bir aralar bolca reklamı yapılan bu aletler sigara içmeyen insanları özendirip bağımlı yaptığı için reklamları yasanlanmıştır..

Takımı
Galatasaray
Keşke parası için degil sağlık için yapsan.

EmmaW

bir ara sanki bunlarda kanser yapıyor falan diye bir haber yok muydu ortalıkta mantıken fazla zararı olmaması lazım ama birşeyi tetikliyormuydu neydi keşke hiç içmesen bro

Takımı
Besiktas
Hayırlı olsun hacım da ben onu çıkartıp içmeye utanırım anasını satayım :D Winston Box forever :headbang:

Son durum nedir hacım elektroniğe devam mı? Yoksa döndünm mü normal sigaraya? Umarım dönmemişsindir.

@EmmaW: Akçiğerde su toplayıp ödem yaptığı söylentisi var ama bana inandırıcı gelmedi.

Ağbi ben bu aleti dışarıda kullanmam ki, dışarıyı bırak ağzıma bile sürmem tövbe bismillah vibratörü andırıyor A:SÇDX:ASÇxdas

Her neyse, aynen Parliament Night Blue kullanmaya devam. Evet, ben de bağımlı değilim. Normal bir günde, şirket-ev havasında günde en fazla 3-4 tane içerim ama dışarıya çıkarsam bir paket bitebiliyor ki bunun da bana hiçbir zararı yok.

Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Mr. Mojo Risin' rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mr. Mojo Risin' demiş ki:
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
bunun da bana hiçbir zararı yok.
Diyosun :think:
Konu : maddi
Olmasi gereken konu: ciger sagligi :D

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Sonunda ölmeyecek miyiz kardeşim öyle şeylere pek takmıyorum ben, b.kunu çıkarmadan hayatı yaşayacaksın :D

Takımı
Galatasaray
Sonunda ölmeyecek miyiz kardeşim öyle şeylere pek takmıyorum ben, b.kunu çıkarmadan hayatı yaşayacaksın :D
Öleceğiz tabi ama yaşarken sağlıklı yaşamak mühim :beer:

gecen gün işyerinden biri almış günde 1 paket sigara içen biri bu arkadaş ve aldığı günden beri hiç normal sigara içmediğini söylüyor sertlik derecesini ve esansı kendin secebiliyormuşsun ve sadece bu şekilde değil aynı sigara şeklindede modelleri varmış ama onlarda saat pillerinden kullanılıyormuş bende almayı düşünüyorum %100 doğal deniliyor ama akciğer yollarında su toplama riski olabilirmiş su buharı sonucta (hamamdaki tellaklar ne yapsın :))))))) ama normalinden kat ve kat daha az zararlı

Konuyu bir upladım kusura bakmayın. Onur senden bunun için biraz yorum alalım diyorum :)

Yukarı Alt