-Resim Silinmiş. arkadaşlar oyun oynerken return scrol kullanınca teleport olunca ne olursa olsun hmn bu hatayla kapanıyo formu araştırmadan konu açma diyceksiniz dediğiniz ekran kartı update yaptım bi işe yaramadı lütfen bi çözüm bu hata yüzünden kasamaz oldum...

formda araştırdım denilenleri önerilerinizi hatta silkroadın sitesindeki ekran kartı yaması dahi kullandım çözemedim...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
YA arkadaşlar kocaman sitede şu hatanın neden olduğunu açıklıycak biri yada enazından bilmiyorus yorum yok diyecek biri yokmu herşey botlar üzerinemi kurulu sitede ya.... Evil or Very Mad

sana biraz tiyo hata çıkınca X yerine ilk ? işaretine tıkla ondna sonra return scrool gullandığın zaman çantan filen ekranda olmasın her şeyi kapat köpeyi çantana koy ve sürenin geçmesini beklerken bilgisayarda işlem yapma büyük ihtimal olmaz bir aralar bende oluyodu dedim yöntemleri hep uyguluyorum ilk ? işaretine bastıktan sonra bi daha hiç gelmedi bu hata extraokk extraokk

pfffffff

Aileden
arkadaşım resmini www.imageshack.us ye upload et
uploaddan sonra en alttaki http linkini içine al ama virgül yok
görelim neymiş hata

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Normalde kimsenin sorularını yanıtlamam ama yanıtlayayım

o NOD32 den kaynaklanıo olablir arkdşımızın dediqi gb

ama benim bilgilerim kadarıyla oyunun dosyalarında eksiklik var.oyunu sil bidaha yükle %75 gecicektir!

Bu hata avrupa güncellemesinden sonra botlu botsuz her makinada olabiliyor grafik kartı driverlarıyla oyunun grafik motoru arasındaki uyumsuzlukla alakalı bi hata yapılabilicek tek şey ekran kartı driverı son sürümü yüklemek ve return kullanırken grafik özelliklerini azaltmak Idea

killer_loop demiş ki:
bu bnde aşırı lag olduğu zmn oluo uyuz gibi 2 kere kervan yatırdı bu hata
ewt sna katılıom çünkü uriyi keseerken hata verdi :) :mrgreen: lag olucan birden kendinizi masaüstünde bulabilirsiniz ? işaretleriyle Wink

Takımı
Seçiniz...
beyler PC canavar ekran kartı desen sorma bile ama aq makinası şu oyunda birden bu hatayı veriyor burdaki mod Lar ne için duruyorLar neden bir yardım falan yok extraloob dan bi cvp bekLiyoruz ...

pcnın remden kaynaklana bılır bendede oluyor dostum ...? ama genelde serverın 3000 kapasıtesını aşdığında oluyor 3007 gıbı falan larda herkeze ıyı kasmalar... troy server FULL INT :)80

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cruoizei demiş ki:
beyler PC canavar ekran kartı desen sorma bile ama ** makinası şu oyunda birden bu hatayı veriyor burdaki mod Lar ne için duruyorLar neden bir yardım falan yok extraloob dan bi cvp bekLiyoruz ...

burada ki modlar bu tarz konuşma ve hitaplarda cevap yazmazlar kahvekeyfi

Ekran kartı Veya Ram Dusuk Geilyor ben 10 boar ekran kartı 1gb ram kullnıodum ekran kartını 256 lık yaptım bu hatayı hıc gormedım

EKRAN KARTINI GÜNCELLE koskoca forumda bu dertten yakınan çok basit bir çözümü var ekran kartını güncelle gir sitesine indir sana uyan dosyayı kuyr olay budur ya yapmayın gözünüzü sevem

Takımı
Seçiniz...
arkadaşlar ben biLgisayar teknik servisLiği yapıyorum ve bu probLemin biLgisayardan oLamasına imkan yok çünkü ekran kartı GeForce 6200 turbocache 2Gb ram AMD Athlon +3800 board war ve bu şekiLde bir hatayı ben çözümlemedim çünkü ne ekran kartı driverlarından ne de biLgisayarın başka bir parçasından ve driverından kaynakLanıyor..sorun kesinLikle ya serverda war ya da başka bişeyde anLayamadım üzerinde uğraşıyorum...>>>> ve ayrıca biz nerde ne zaman kiminLe nasıL konuşucağımızı çok iyi biLiriz kimse kimseye akıL vermesin herkes işini yapsın..!!

Arkadaşlar gerekli açıklamayı yaptım oyunun grafik motoruyla ekran kartı driverları arasında bi sorundan kaynaklanıyo sadece size özel değil birçok arkadaşta yapıyo ne donanımsal nede makinanızdaki bi sorundan kaynaklı lütfen çözüm aramayın silkroadın kendi forumunda bile bu soruna çözüm bulunamadı Exclamation

Yukarı Alt