Daha önce film sitesi olarak işlev gören eksinn.com u blog yapma kararı aldım.Yazıları ve temayı bu sabah hallettim.Logo şimdilik yok(yapacak olan olursa özel mesajdan ulaşabilir :D ) Site hakkında yorumlara açığım.Yazar alımıda var isterseniz blogumda yazar olabilirsiniz :P

Wax Whine demiş ki:
Blog sitesi yapmissin hayirli olsun da blog sitesinin belli bir konusu olmali diye dusunuyorum
Belirli bir konuda sabit kalıp yazamıyorum.O anda aklıma ne geliyorsa onu yazmak istediğim için serbest bir blog.

Alway[S] demiş ki:
satın almış galiba ?
Tema mı? Eğer temayı kasdediyorsan ücretsiz dağıtılan bir wordpress teması.Domaini kasdediyorsan o bana ait.

Canova

Hayırlı olsun hocam. Evet biraz daha özelleştirirsen konuları daha mantıklı :)

Kişisel bir blog gibi düşünmüştüm ama bir konu kafamda tasarlarsam yapabilirim,yorumlar için teşekkürler.

Canova

mrfluu demiş ki:
Gugıl adsenseye başvurduk ve eksik içerik sebebiyle reddedildik. :D
Baştan göndermekte hata yapmışsın :D En az yayınlanalı bir - iki ay olmasını bekle ve öyle gönder. Hiçbir site öyle ilk günden kabul edilmez :D

Canova demiş ki:
mrfluu demiş ki:
Baştan göndermekte hata yapmışsın :D En az yayınlanalı bir - iki ay olmasını bekle ve öyle gönder. Hiçbir site öyle ilk günden kabul edilmez :D
İlk olabilirdim belki summer1: Şaka bir yana zaten olumsuz sonuçlanacağını biliyordum,maksat çalışanlar boş boş durmasın :D

Canova demiş ki:
mrfluu demiş ki:
Ben siteyi sunucuya yükledim,sitede de birşey yoktu. 3 saat sonra aldım reklamı. :mrgreen:

Clochard demiş ki:
Canova demiş ki:
mrfluu demiş ki:
Ben siteyi sunucuya yükledim,sitede de birşey yoktu. 3 saat sonra aldım reklamı. :mrgreen:
Adam torpilli beyler :(

Takımı
Galatasaray
Odunya teması candır seosu güçlüdür iyi kullanabilirsen.
Ayrıca kalıcı bağlantıları özel olarak işaretleyip /%postname%.html bu kodu girersen daha iyi olur anasayfada da etiket widget'ı eklemen başlangıç için iyi olur.

Nina Ricci demiş ki:
Odunya teması candır seosu güçlüdür iyi kullanabilirsen.
Ayrıca kalıcı bağlantıları özel olarak işaretleyip /%postname%.html bu kodu girersen daha iyi olur anasayfada da etiket widget'ı eklemen başlangıç için iyi olur.
Kalıcı bağlantıları düzenledim ama widget olayını bilmiyorum.

Takımı
Galatasaray
Görünümden bileşenlere gel orada etiket bulutu var onu sağ tarafa çek ^^

Yukarı Alt