Merhaba arkadaşlar, karşi karşiya kaldiğim durumu şöyle özetlemek istiyorum;
Pc'nin power supply i yanmıştı gittim yeni bir 350 wat frisby marka power supply aldım, montajını yaptıktan sonra pc yi açtim.
Herşey normal çalışıyor gözüküyordu taaki usb lere güç gelmediğini fark edene kadar, usb portlarının hiç birine güç gelmiyordu.
Sonra bios resetleyip tekrar denedim, yine görmüyordu. Sonra bios pilini çıkararak denedim bios u sıfırladım, bu seferde usb yine elektrik gelmiyor ve ekrandaki görüntüde gitti... Şuanda ne kadar çok şey denediysemde ekrana görüntüyü getiremiyorum. pc nin içinde her şey çalışıyor gözüküyor, fanlar, anakartın ışığı yanıyor. Sorun Ekrana görüntü gelmiyor + Usb portlarınada elektrik gelmiyor. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum lütfen :cry:

Anakartım ASUS P4P800 SX
işlemci İntel P4 3.0 ghz
2 gb Dual ram
vb.

Ekrankartı güç beslemesi istiyor olabilir görüntü gelmesi için. Tüm ledleri söküp yeiniden takmayı dne oLmadı anakartını sök dışarıda bir karton gbi bir şeyin üstünde dene çalışacakmı bir bak. + Herşeyin yerinde tam oLrak oturmasını sağla :D

ekran kartına daha onceki powerde güc cıkısı bağlı deilse simdide gerekmez fakat 2 yada fazla sayıda ram kullanıyorsan bence ramların teki takılı olara dene...

Yukarı Alt