45+ arkadaşlar alınacaktır türk yabancı ayrımı yoktur guildmizde insan insandır felsefesindeyiz :mrgreen: tek şart thief olmak ve küfür etmemektir extraokk

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tebrikler güzel bir düşünce özellikle philipinies lilere önem ver canımcım :lolmuch:

bir yerden tanıyorum bu kriterleri sanki Razz

tşkler bi tane flipinli aşkım wardı başka filipinli buldu kaçtı aldattı beni Rolling Eyes Kriterler nerden tanıdıık geldi bilemem yaklaşık 2+ yıldır aynı kriterlerle değişik serverlarda oynuyoruz detective

nowayoutu kastediyorsun gibime geldi de ben bu oyuna başladığımda 4 server wardı ve biz hep böle oynarız extraokk tanımadığınız kişiler hakkında bilip bilmeden yorum yapmayın extraokk

Herbalist i dağıtmış bulunmaktayım aynı ekip eFe de devam etmekteyiz extrabeer

hayır :mrgreen: bossumuzun oglunun ismi :mrgreen: yani yeğenimin diyebiliriz extrabeer extraokk

eFe gittikçe güçleniyor bizim çarımız şuan 79 level ve max bizden yüksek kimse yok extraokk
lumberjack ve diğer arkadaşlarda bize katıldı headbang2ft9

splendour2 demiş ki:
eFe gittikçe güçleniyor bizim çarımız şuan 79 level ve max bizden yüksek kimse yok extraokk
lumberjack ve diğer arkadaşlarda bize katıldı headbang2ft9
görkem senhani sro oynamıyodun n00b :mrgreen: :))Ben bıraktım oyunu :)) extraokk extrabeer extrabeer
sro off hayat online

kanka ben stalla bakıyom artık :mrgreen: yani açıp gidiyom pc yi çok çalışmam lazım çok extrabeer

Way Way Extraloob'a ExtraN.ooB diolar Ve gelmişler Extraloob'da Guild Tanıtımı yapıyolar...Noldu Kendi Siteniz çok küçük oldugu için mi burda yapıyonuz tanıtımı ???? !!!!

O sitenizle Bu sitenin arasınad dünyaca fark var...

ExtraN.oob deil Extraloob O Nob sizsiniz!!!

Farka Bakın Lütfen ::::

O sizin Siteniz :::

- Resim Silinmiş.

BİZİM SİTEMİZ:

- Resim Silinmiş.

DAHA VARDI SIMADI.. BU ARADA O MASSİVE ADMIN OLMUS...O SİTEDE MİLLETE ÇOK TERSLENİYO O ADMIN OLDUKCA O SİTEDE Bİ B.K OLMAZ oOOoOhhh RAHATLADIM...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
sakin ol dostum ban yedin diye mi bu hırs bu sinir anlayamadım :?: ben burda site karşılaştırması yapmak istemem ama bu kadar üyeyi bu sitenin altyapısı zaten kaldıramaz ve ufak tefek hileler oldugu açık ama gelip konumun içine mıçmaya hakkın yok git biraz nefes al varsa beynine oksijen gitsin :sfff: :thumbsup:

yaw eFe dağılmadımı 1 kişi vardı guıldde unıonumuzda olduğu için biliyorum

splendour2 demiş ki:
sakin ol dostum ban yedin diye mi bu hırs bu sinir anlayamadım :?: ben burda site karşılaştırması yapmak istemem ama bu kadar üyeyi bu sitenin altyapısı zaten kaldıramaz ve ufak tefek hileler oldugu açık ama gelip konumun içine mıçmaya hakkın yok git biraz nefes al varsa beynine oksijen gitsin :sfff: :thumbsup:

Bann felan yemedim ben salak salak konuşuyonuz sitenizde

Yukarı Alt