Guildimize gelmek için üç şart wardır
1.adam olmak
2.adam olmak
3.gene adam olmak
level fark etmesede tabiki 3 yılda 30 level olan arkadaşlarla işimiz biraz zor olduğu için şutlamak zorunda kalabiliriz
onun dışında küfür etmeyen terbiyesizlik yapmayan kısaca adam olan arkadaşlarımızı aramıza bekliyoruz...

muratko193

Öğretiyorum
Guildin Adı eFe mi? Daha Yeni Duyuyorum Herhalde Yeni Kuruldu AY_YILDIZ Guildi Olarak Tebrik Ederiz..Hayırlı Olsun.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayırlı olsun guildiniz umarım başarılı olursunuz extrabeer

tşk evet dediğiniz gibi guild yeni kuruldu geç geldik ama refarnsımız eldoradodandır eldoradoda uzun süre oynayıpta eFe'yi tanımayan yoktur heralde extraokk uzun süre rev6da 1. dik vs vs :mrgreen: herkese yorumları için teşekkürler extraokk

ewt eldorado da char ım lwl im 68 _SoNNefeS_ eFe yi bilirim bea ii diler eldoradoda ilk başta daha sonra aralarında promlermi cıktı nolur hiç ortalarda gözükmemeye basladılar nese Hayırlı olsunn. artık eldorado değil Hercules teyiz :)

eldoradodaki efe gene benim stallçarımda öle duruyor player yok üstünde şuan bizde bıraktık zaten eldoradodoyu extraokk

Görkem kardeşim Eldoradoda eFe kımseye rahat vermedi herculesdede vermez Eminim . Yalcın abiye selamlar :lol:

Bu arada ben AmaDouS hea 6saat ban yemişim siteden idare et :mrgreen: :mrgreen:

oo birader bende eldorado da turk_knight we Miss_Hard dım Miss_Hard da kısa takıldım Wink

eFe Gayet Super Bi guıld Olmuştuuu . İnşallah Bu Serwer da da Başarıyı bulursunuz extraokk

darkBORN 4 EVER !!!

Turk_Knight demiş ki:
oo birader bende eldorado da turk_knight we Miss_Hard dım Miss_Hard da kısa takıldım Wink

eFe Gayet Super Bi guıld Olmuştuuu . İnşallah Bu Serwer da da Başarıyı bulursunuz extraokk

darkBORN 4 EVER !!!
Yeter artık her konuya darkBORN 4 ever falan. Sadece lafta olur o. kahvekeyfi

herkese yorumları için teşekkürler konuyu saptırmayın lütfen beyler pmden halledin extraokk extrabeer

DarKKinG demiş ki:
piglet noluyo kardesim sana ala ala aadam istegidini yazar bu da seni hiç ilgilendirmess.!!!
Al bir de burdan yaksana.....

Forum kullanmasını bilmeyen bir insancık daha karşınızda. Sürekli ürüyorlar yahu. Surprised

Forum Kullanmasını Bilmeyen Bi Sen Warsın Durduk Yere darkBORn a sataşıyosun Seni Hercules de Yakalasam Zaten Yuttururum Bunların Hepsini Velede bak ya Kafa Buluyo Bizle kahvekeyfi

A

Anonymous

Guest
Guild Memberlarınızda Aradıgınız özellikleri taktir ettim! Ama lvl 4 ya da 5 oldugunuz da bütün memberlerınızın o özellikleri taşıyor olabileceğinden şüpheliyim! Çünkü hercules te o özellikleri barındıran kişi sayısı az!

Umarım hep böyle devam edersiniz.

Yukarı Alt