bilinmeyen yazılım uzantısı (0xc0000417) özel durumu, 0x00418cd2 hatası verıyor defalarca cıkarttım denedım ama olmadı ben onceden edxloader confıng fıle dosyasıyla oynamastım sılmıstım galıba ondan fakat sımdıde bu hata oraya gırmemı engellıyor fıkrı olan varsa paylasablırmı??? ?? :starving: :starving: :starving:

önceden vermıyordu fakat sımdı verdı confıg dosyası ıcındekılerı sldm ve kaydettım bundan sonrada ayarlar hep boyle gelıyor vısual C 2008++ ve netframeweorkle ılıskısnı anlıyamadımxS

kardes bndekı sorun edxloader sorunu ibot degıl edxloadere gırdıgımde yukarıdakı hatayı verıyor botla ılglı sıkıntım yok

5_0_3 bu sıtedıkını kurdum ama ben confıgle oynadım loadere tıklayınca sol altta set confıg fıle var bastım ordan confıge gırdım hepsını sldm kaydettım ondan oluyor dıye blıyorm nasl yapıcamxS

işte komple nasl sılıcem onu bılemıyorum her defasında cıkartıyorum komple sıldım sanıp bakıyorum hala aynıxs

bugune kadar ılk defa bole bır sorun yasadm yksa blıyorm basıtlıgını ama komple sılemıyorumxS

yok sılınıyor gıdıyor ama her cıkarttıgımızda bastan ayarlar oncekı ayarlarla aynı gelıyor yanı kayıtlı yanı slnmeyen confıng var

edx loaderi başka klasörde kurmayı dene

Eğer sorun çözülmezse şuan iş yerindeyim akşam bizzat kullandığım edx loaderi atarım sana :thumbsup:

eyw kardesım nereye atarsam atıyım olmuyor cıldırmak ıcten bıle degıl kly glsın haberlerını beklıyorm

Yukarı Alt