launch dedıgım zaman Error veriyo Ala baslayıpEĞ(9) gibi bişeyle biten yabancı harflerden olusan bi hata anllamadım ya sende calısıyor mu :D

evet yani oyuna giriyor ancak bu edex loaderla girmiyor o dedıgım hatayı veriyor

nasıl kullanacagımızı nelerı ısaretleyecegımızı yazar mısın ya ya da dosyayı sronun içine mı atcaz bi anlat bende yukarda soledıım hatayı verıyor lutfen cevap

ya ugrasmayın bu programlarda ıs yok ben calıstıranıda gormedım hep aynı sıkayetler

Takımı
Besiktas
MichaelCorleone demiş ki:
bu site eskiden boyle değildi noldu boyle yaa hiç bişi güncel değil ilgilenilmiyo Link Kırık..
Siteyi robotlar yönetmiyor güzel kardeşim elimizden geldiğince güncel tutuyoruz konuları zaten ama gözden kaçtığı zamanlar oluyor sizde gördüğünüz sorunları güzel bir dil ile bildirirseniz hemen ilgilenilecektir.
Ps:Linkler Yenilendi.

Çalışıyo muymuş peki. Aradan uzun zaman geçmiş konu açılalı?

Bu mesaj PRoFeSSiYoNaL rumuzlu uyeden alinti yapildi
PRoFeSSiYoNaL demiş ki:
İkinci chara girdiğimde Çok kısa zamanda DC yiyor var mı çözümü?
Aynı sorun bende de var lütfen yardımcı olun... :(

Arkadaşlar bu programı hangi silkroadda kullanmaya çalışıyorsunuz? Isro da çalışmaz zaten. Çünkü hackshield bypas yok içinde, dolayısıyla oyun engelliyor programı.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
ilivid ve diğer seçenekeler çıkıyo direk rar download ı yokmu yada ilivid e yapıştırabileceğim bi link paylaşırmısın direk indirmek için cinnet geçirdim :@

Yukarı Alt