WeAre

Buralıyım
exlnwo.png
Oyunu Bilmeyenler İçin Açıklama:​
Joymaxdan Bağımsız Bir Srodur İlk Başlarda Psro Olarak Geçerdi Ama O Oyun Kapanınca Gm ler Ecsro Adında Tekrar Açtılar Server yetersiz gelince Vip serverini Hizmete Sundular Ve Bu Oyundayız Özellikleri Aşağıda;

- Oyunda Sadece Chinnese KarekterLer Var...

- Max lvl 100...

- Max Skill 100-Skill lvl seviyesi 100

- Taklamakan / Roc Mountain/Samarkand ve Constantinople BuLunuyor...

- 2 yıldır açık oyun.

- Oyunda Auto Pot Var...

- İtem düşme olasılığı çok yüksek (En az 3 yaratıktan birinde)Yüksek lvl olunca bu oran azalıyor.

- Serverda 9&10 dg sun satımı yoktur.

- ilk Kestiğiniz Mangyang iLe 2 LvL oLuyorsunuz...

- İtem Mall'dan aLınan ŞeyLer Stall'a BırakıLabiLiyor...(şuan devre dışı tekrar aktif olacağı yönünde söylentiler var )

- 10Th Weapon & 10Th Armor Bulunmaktadır...

- Mangyangtan 250 gold düşüyor gerisini siz Düşünün​

Dosyalar

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
beyler kapalıydı yha açılınca media pk 2 geldi onu indirices yha ordaki particles'ide indirmek zorundamıyız ?

WeAre

Buralıyım
_ThePaiN_ demiş ki:
beyler kapalıydı yha açılınca media pk 2 geldi onu indirices yha ordaki particles'ide indirmek zorundamıyız ?
eventlerde particles olmazsa ????? hatası yiyebilirsin

Çok saolun hacım elleirnize sağlık, hemen indirmeye başladım ama şey ben düzgün düzgün indirirken bi an media pk2 yide gördüm :D kafama bir soru takıldı acaba pk2 edit mi yoksa indirmek zorundamıyız diye. :D Biraz açarsanız sevinirim.

Wax Whine demiş ki:
MelancholiC demiş ki:
Vipin farkı nedir biri açıklayabilir mi?
Paralı server. Her önüne gelen üyelik alamıyor. Bu yüzden server pek dolu değil ve lag yok.
Sadece bu mu yani sırf kolay giriş ve az lag mı var? exp falan aynımı? başlangıçta vipte 300 silk veriliyor falan dediler?

MelancholiC demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
MelancholiC demiş ki:
Vipin farkı nedir biri açıklayabilir mi?
Paralı server. Her önüne gelen üyelik alamıyor. Bu yüzden server pek dolu değil ve lag yok.
Sadece bu mu yani sırf kolay giriş ve az lag mı var? exp falan aynımı? başlangıçta vipte 300 silk veriliyor falan dediler?
evet 300 silk veriyorlar ve exp oranı 15x(normal ecsroda 10x)

Bndende bi tavsiye ortam süper bence daha yeni vıp serverda oynamaya başladım.Gmler bu server'a iyi bakıyolar uniq eventleri felan sürekli oluyo^^

Yukarı Alt