Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
ECSRO Vip Bank Charrımı İsroda 90+ char ile takas edicem.
Charın Skiller FİRE 90 LİGHT 90 HEUKSAL 85 Cold 30 yeni skillerden heuksal 80 skilli ve fire da 83 nukeri 2 lvldir
[email protected]

Chardan SS

NOT=Oyunda Charın hiç kimseyle bir sorunu yoktur.Takas ederken ilk baş bilgileri alır öle bilgileri veririm beni tanıyan tanır güvenilir olduğumu oyundan herkez bilir bu koşulları kabul eden eklesin

hERKEZE İYİ OYUNLAR :thumbsup:

TheLegend demiş ki:
mailto:[email protected] azmı çarımı çaldın !

Sakın İLk wermeyin aracıyla yapın
sen kimsin tanımıyorum eğer charın ilk sahibi sanıyorsan yanılıyorsun ben zeki değilim ben serhat charı ondan almıştım 90 lvlde çalıntı olduğunu bilmiyordum neyse sana laf anlatmama gerek yok oyunda ne kadar güvenilir olduğumu bilirler guilddeki herkezin şifresini biliyorum senden daha çok güvenilir olduğum belli kapa çeneni .

Serhat istersen 65 Lv Vizz weririrm Car Venüsde.
ßen ilker .

Msn Acmaya Calısıorm..

Takımı
Seçiniz...
Beyler Eğer Biraz güveniniz warsa bu adama ilk wermeyin bilgileri önceden msnle azmı kişi dolandırdı Eğer birazcık güveniosanız oyunu bıraksamda güvenen arkadaşlar takas yaparken lütfen ilk wermeyn !

TheLegend demiş ki:
Beyler Eğer Biraz güveniniz warsa bu adama ilk wermeyin bilgileri önceden msnle azmı kişi dolandırdı Eğer birazcık güveniosanız oyunu bıraksamda güvenen arkadaşlar takas yaparken lütfen ilk wermeyn !
Ben Zeki değilim diyorum kafanmı basmıyor arkadaşım o charın eski sahibiydi git derdini onla hallet :thumbsup:istediğini düşünebilirsin kardeşim hakkımda ama ben hayatım boyunca kimseyi kazıklamadım lütfen üstüme iftira atma o zekiydi ben zeki değilim o yüzden derdini zekiyle hallet

Takımı
Seçiniz...
rabdor2889 demiş ki:
TheLegend demiş ki:
Ben Zeki değilim diyorum kafanmı basmıyor arkadaşım o charın eski sahibiydi git derdini onla hallet :thumbsup:istediğini düşünebilirsin kardeşim hakkımda ama ben hayatım boyunca kimseyi kazıklamadım lütfen üstüme iftira atma o zekiydi ben zeki değilim o yüzden derdini zekiyle hallet
Serhat Seni bilmeyen warmı acaba Beyler bu Starvvare bilmeyen warsa pm atsın kim anlatıyım :thumbsup:

TheLegend demiş ki:
rabdor2889 demiş ki:
TheLegend demiş ki:
Serhat Seni bilmeyen warmı acaba Beyler bu Starvvare bilmeyen warsa pm atsın kim anlatıyım :thumbsup:
starvaremi zuhahaha gülmekten öldüm burda şimdi o benimde çarımı çalmıştı ama ben o değilim neyse artık seviyemi seninle tartışarak düşüremem daha cevap yazma bu konuya

Beyler kavga etmeyin...
Bank hack yedi beyler haberiniz olsun.Serhat geçmiş olsun.Konu'yu güncelle...

ark. ım senınle bı srounum yok ama kımseye kandırmana gonlum razı olmas 2 gun once carını caldırdın. Not bnde bugun carı caldırdım Bn KuSuRSuZ

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt