ne oluyor bu oyuna full res atılmaya başlandı hiç res gelmio derken 2 saatte bi res gelio artık update den dolayı mı bi bilen varmı acaba????

Yeni mediapk ve data pk gelmiş galiba ama henüz sitede yayınlanmamış sitede duyurusu var ama :wink1:

bekleyeceğiz galiba update geldi arkadaşlar herkese hayırlı olsun :wink1: Sitesine bakarsanız anlarsınız biraz önce yazdılar duyuruyu...

TaffareL demiş ki:
bekleyeceğiz galiba update geldi arkadaşlar herkese hayırlı olsun :wink1: Sitesine bakarsanız anlarsınız biraz önce yazdılar duyuruyu...
Hadi hayırlısı gelişmeleri burdan yazarsak herkez yararlanmış olur :thumbsup:. Resmi sitesi dediğin ecsro.net ?

DemonicDream demiş ki:
TaffareL demiş ki:
Hadi hayırlısı gelişmeleri burdan yazarsak herkez yararlanmış olur :thumbsup:. Resmi sitesi dediğin ecsro.net ?
Evet ecsro.net ama download bölümüne daha eklememişler onu bekliyorum indirmeye başladığım an burayada yazarım :wink1:

Siteside şu anda kapatıldı sanırım yeni dosyaları upload ediyolar ...
(Önce upload yapsalar daha iyi olurdu aslında ama :))

TaffareL demiş ki:
Siteside şu anda kapatıldı sanırım yeni dosyaları upload ediyolar ...
(Önce upload yapsalar daha iyi olurdu aslında ama :))
Umarım farklı birşeyler sunarlar bu sefer vip oyuncularına, sabırsızlıkla bekliyorum :thumbsup:

İnş hepimiz için hayırlısı olur oyuna ilk giren neler yeni söylesin :D indirmeye başladım inş skiller gelmiştir :wink1:

Yukarı Alt