Server
Assos
Takımı
Besiktas
Bu nasıl iş yaa beleş server açılıyor para kazandıkları paralı server kapalı :D Bu adamların amacını hala çözmüş değilim :)

EfnuR

Öğretiyorum
RaFFiNe demiş ki:
Bu nasıl iş yaa beleş server açılıyor para kazandıkları paralı server kapalı :D Bu adamların amacını hala çözmüş değilim :)
bi konuşursam senide benide oyundan banlarlar raffi :D

Tam yeni chaırmı 60 yapıcağım gün server kapandı.Şimdiye 80+ yapmıştım .

Maymunumun süresi boşa gitti.Geri vermezlerse oyunu gerçekten bırakırım birde silk almakla uğraştırmasınlar beni.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ee bugun açılcak söylentileri vardı..Sonuç ne olacak acaba ? Ben tahmin ediyorum ama...

evet açılması lazım bu gün inş açılır valla sıkıntı gelio yhaf :( başka oyunda yoq :) ecsro ya girdim ezik charıma sarmıo alıştım 64 + Char a:)

BangBros

Buralıyım
Ecsro kapandı herkez umudunu kesti,oyunu sildi vb. ancak ne oldu ? Oyun tekrar açıldı.Vipte öyle günü gelir o da açılır :curtain:

Acılsa Bıle tavsanların suresı vb. seylerın gerı gelmesı servera roll back gelmesı lazım bırde ana sıtesınde acılacak gıbı bısı yok sagdece fembrıa nın acıldıgı gıbı bı bılgı var acılacak dıyen arkadasların bu bıgılere nerden ulastıgını bende anlamadım Daha once yazdıgım yorumun arkasındayım ıns acarlar cok gerı kaldık butun ecsro vıp olarak Raffi Kardesime Sevgıler FearMe

ByFear demiş ki:
Acılsa Bıle tavsanların suresı vb. seylerın gerı gelmesı servera roll back gelmesı lazım bırde ana sıtesınde acılacak gıbı bısı yok sagdece fembrıa nın acıldıgı gıbı bı bılgı var acılacak dıyen arkadasların bu bıgılere nerden ulastıgını bende anlamadım Daha once yazdıgım yorumun arkasındayım ıns acarlar cok gerı kaldık butun ecsro vıp olarak Raffi Kardesime Sevgıler FearMe
Sırf o yüzden kapatıldığından bile şüphelenir oldu insanlar maymun aldırmak için süresini geçirdiler şimdi herkes silke yüklencek :santa:

Acılsında sılke yuklenmeyhede razıyım bızım hayatımız sro olmus artık xD ıns acarlar

Beyler Oyun Suan da Acık Ve Gırdım Butun Hersey Yerlı Yerınde Yalnız Sıncabın Suresı Baya Gıtmıs bılgınıze...

WeAre

Buralıyım
server 2 ile 3 saat arası kapalı kalacak gm açıklamaya yaptı bekleyelim başka çare yok xD

Yukarı Alt