Evet arkadaşlar SSS ( Sıkça Sorulan Sorular ) Çoğalmaya başladı ve ECsro Private Server (NoMi) Bölümümüz ne yazıkki kirlenmeye başladı.
Bunun için bende böyle bir konu açmak istedim .

ECsro Private Server (NoMi) SSS ;

Soru 1 : NoMi de üyelik alıyorum ama oyunda kabul etmiyor ? Nedeni ne olabilir veya üyelik sitesimi değiştirildi ?
Cevap : NoMi Serveri üyelikleri durduruldu . Üyelik siteside değiştirilmedi.
Üyelik İstekleri : viewtopic.php?f=771&t=175395

Soru 2 : Serverin Exp Rateleri nedir ?
Cevap ;

Exp Rate: x10
SP Rate: x10
Drop Rate: x10
Max level: 100
Max Skill Level: 100
Slots: 2k

Soru 3 : Auto select veya bot varmıdır ?
Cevap;

Auto select pk2 : Tıkla :wink1:
Uzaklığı Ayarlanmış Sro_Client : Tıkla :wink1:
Virüs sonuçları : Tıkla :wink1:
Kod:
Rar Pass : www.extraloob.com
Soru 4 : Auto Pot varmı acaba ?
Cevap ;

http://rapidshare.com/files/284512515/Autopot20090924.rar
Kod:
www.ecsro.net'den alıntıdır
Soru 5 : Launchede Server isimleri böyle ;
Launcherden NoMi'ye tıklıyorum start diyorum ve '' ECsro(Fembria) '' Çıkıyor dosyalarımda sorunmu var?

Cevap : Hayır dosyalarınızda sorun yok , sadece server listdeki isimlerde hata vardır launcherdeki server isimleri doğrudur

Soru 5 : Oyunu nasıl oynayabilirim ?

Cevap : Gerekli bilgiler konumda mevcuttur : viewtopic.php?f=771&t=174565
Anlamadığınız veya takıldığınız bir yer olursa özel mesaj atmanız yeterli :

Soru 6 : Oyunda lag varmıdır ?

Cevap : Kasarken skillere basarken pek lag olmuyor ama pot alırken filan biraz lag oluyor ve akşama doğru çok lag oluyor.

Soru 7 : Hotanda atçıya tıkladığımda oyundan atıyor ? Dosyalarımdamı sorun var?

Cevap : Hayır dosyalarınızda bir sorun yok Hotan atçısında bug vardır tıkladığınız gibi oyundan atıyor.

Soru 8 : Oyunda Manyanglar yok ? Yoksa bendemi gözükmüyor ?

Cevap: İçinden Jewel box çıktığı için silmişler .
Soru 8'in cevabı İçin Essence'ye teşekkürler :wink1:

konu cok guzel tebrık ederım ama topic'i biraz toparlamalısın daha hoş olması ıcın Sıkca sorulara gelırsekte NoMi ile ilgili butun sorular sorunlar cevapler cözümler açtığım Topic'te palasılıcaktır.
Teşekkurler :muck:

Avenger demiş ki:
Güzel olmuş ellerine sağlık. :thumbsup:

/Sabittir. :santa:
Teşekkürler :P

BurakK* demiş ki:
konu cok guzel tebrık ederım ama topic'i biraz toparlamalısın daha hoş olması ıcın Sıkca sorulara gelırsekte NoMi ile ilgili butun sorular sorunlar cevapler cözümler açtığım Topic'te baslasılıcak
Teşekkurler :muck:
Evet ya konuyu açarken tereddütte kaldım konu kötüdür fln diye ama yarın okuldan gelince tekrar editlicem şu anda uykum var :headbang:

Yanlış alama senın iyiliğin için Sıkca sorular soruları kaldır ıstersen cunku aynı Topic acıldı yanı ondan ama sen bılırsın

BurakK* demiş ki:
Yanlış alama senın iyiliğin için Sıkca sorular soruları kaldır ıstersen cunku aynı Topic acıldı yanı ondan ama sen bılırsın
Orası hem muhabbet hemde yardım topici burası sıkça sorulan sorular oraya bakmayanlar buraya buraya bakmayanlar oraya hem burda hazır cevaplar var :P

BurakK* demiş ki:
Soru cevap şeklinde bir topic olması iyi olmuş bu sayede merak eden cevabını daha kolay bulur. :thumbsup:

Yukarı Alt