ha şöyle adam gibi söylemeyi bileydin başka işin mi yok da milleti eleştiriyorsun , bırak da herkes işini görsün rahatça

Mopneet

selmankirman demiş ki:
ha şöyle adam gibi söylemeyi bileydin başka işin mi yok da milleti eleştiriyorsun , bırak da herkes işini görsün rahatça
Lütfen küçültür müsün mesajının içeriğini? 3. söyleyişim, lütfen.

ya kardeşler bu yeni update şeyini indirinc esorun bitiyomu ecsronun sitesinde bürsürü data fln war onlara gerek yokmu acil cvp pls

Mopneet

dncndnz demiş ki:
ya kardeşler bu yeni update şeyini indirinc esorun bitiyomu ecsronun sitesinde bürsürü data fln war onlara gerek yokmu acil cvp pls
O data, particles ve clientı daha önce indirmediysen onlarıda indirmen gerekir. İndirdiysen sadece media.pk2'yi indir.

eyw kardeş şimdi NEW PATCH [ 27 OCAK 2010 ] yi indirip içine attığımda çalışır demi

tmm şmdi eski oyuna bu yeni patchı indirdimde çalışçak dımı okdr yüklememi iptal ettim bunu yükleyince çalışcak dıye

Mopneet

dncndnz demiş ki:
tmm şmdi eski oyuna bu yeni patchı indirdimde çalışçak dımı okdr yüklememi iptal ettim bunu yükleyince çalışcak dıye
Evet çalışacak.

Ya BeyLer BiŞi SoRuCaM SiZe BeN EcSrO Ya GiRi YoRuM EcSrO Yu SeCiYoRuM StArT CıKmIyOr HaTa VeriYoR

Patching is not completed. Please try again diyo

yardım cı olursanız sevınıtrım

Update'leri indiriyorum fakat rapidshare hata veriyor. bende diğer iki indirme sitesini kullanıyorum emeğine sağlık teşekkür ederim. çalışmalarının devamını bekleriz :wink1:

Mopneet

delioflu demiş ki:
Update'leri indiriyorum fakat rapidshare hata veriyor. bende diğer iki indirme sitesini kullanıyorum emeğine sağlık teşekkür ederim. çalışmalarının devamını bekleriz :wink1:
Ben teşekkür ederim. ^^

Hocam kurdum attım ama oyunu açmadı gene. VIP'de accountum var 2 -3 ay kadar ara verdim şuan oyun kapalı mı acaba?

Yukarı Alt