Resimleri Takip edip yapılan işlemleri Sırasıyla uygularsanız Hiç bir problemle karşılaşmıyacaksınızdır..

Resim 1

http://img146.imageshack.us/my.php?image=54041245ta1.jpg

Oyun Açıldı ve ID - PW mizi girip Server'imizi seçip Karakterimize Geldiğimizde

Resim 2

http://img65.imageshack.us/my.php?image=39754165ds5.jpg

Ve İşte Oyuna girdim. Hiç bir aksiliğin olmadığını Resimledim :wink1:

Resim 3

http://img58.imageshack.us/my.php?image=77999984vy4.jpg

İyi Oyunlar..Herhangibir Sorunla karsılasırsanız Resimli olarak belirtin,elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Resimler Açılmassa link olarakda koydum onlardan yararlanabilrsiniz.

bendeki sorun şu Id pw yazıyorum ok diyorum hookserver diyor ama bot seçme ekranı açılmıyor direk başlatıp kendini kapatıyor ona çözüm nedir acaba

CHaKaLL

Öğretiyorum
OsmanGelincik demiş ki:
bendeki sorun şu Id pw yazıyorum ok diyorum hookserver diyor ama bot seçme ekranı açılmıyor direk başlatıp kendini kapatıyor ona çözüm nedir acaba
al benden de o kadar.aynısı bende oluyor :think:

ben yeniçözdüm olayı dv3bot.ini dosyasını açıyorsunuz içine şunu yazıyorsunuz

C:\Program Files\Silkroad\Bot yada sizde neyse kaydetip çıkıyorsunuz botu çalıştırıyorsunuz ve açılıyor :)

OsmanGelincik demiş ki:
ben yeniçözdüm olayı dv3bot.ini dosyasını açıyorsunuz içine şunu yazıyorsunuz

C:\Program Files\Silkroad\Bot yada sizde neyse kaydetip çıkıyorsunuz botu çalıştırıyorsunuz ve açılıyor :)
Resimlere dikkatli baksaydın zaten açıkca yazıyordu. hatta Parantez içinde önemli diye göstermiştim :thumbsup:

Ben indiriyorum ama bende setup dosyası yok klasör şeklinde iniyor masaüstünde duruyor bende de yukarıdaki gibi oluyor ıd ve pw giriyorum enter diyorum bekliyor sonra kendi klendine kapanıyor..ini dosyasınıda düzenledim..

mdoqan demiş ki:
Ben indiriyorum ama bende setup dosyası yok klasör şeklinde iniyor masaüstünde duruyor bende de yukarıdaki gibi oluyor ıd ve pw giriyorum enter diyorum bekliyor sonra kendi klendine kapanıyor..ini dosyasınıda düzenledim..
yaptıın işlemi resim olarak verebilrmisn? biras acil olrsa sevinirim yatıcam :roll:

MaRJiNaL demiş ki:
mdoqan demiş ki:
yaptıın işlemi resim olarak verebilrmisn? biras acil olrsa sevinirim yatıcam :roll:
özellikle .ini nin içini ve bot un kurulu oldugu dosya dizininin resmi olrsa daha iyi olr

ya şu soruna da bi hata bulsak oyun agirdikten 2 dk sonra direk masaüstüne atıo hiç bir hata wermeden bu nasıl iş yaffffff

kerem751 demiş ki:
arkadaslar bende Connect the databesed failed diyor :S
Resim koyarsan konuyla ilgili belki yardımcı olabilirim. cunkü bot yeni tüm hatalara karsı fazla tecrübem yok görmeden birşey diyemem

Eline saqlık kards cok güsel anlatmsnda herseyi yapıorum oyuna giriorum 10dk ya kasıo ya kasmıo kaç client varsa hepsini pat die kapatıo. :S varmı çare?

dediğin gibi yapınca bot çalışıyor eline sağlık peki loader ile çalışıyormu ben recpeckt loader ile denedim bot ekranı gelmedi bununla çalışna bir loader varsa çok makbule geçer teşekkürler..

ewet 10 dakika kastıkdan sonra direk masa üstüne atıyor denilen herşeyi resimdeki gibi yaptım aynı id yi kullandığımız için olabilirmi

ahanda demiş ki:
dediğin gibi yapınca bot çalışıyor eline sağlık peki loader ile çalışıyormu ben recpeckt loader ile denedim bot ekranı gelmedi bununla çalışna bir loader varsa çok makbule geçer teşekkürler..
Rumata loader ile dene istersen. ilk normal bi şekilde rumata loaderle ilk charına gir. sonra crack i resimdeki gibi aç saatin oraya parmak geldiğinde parmaga sağ tıkla start game yap. oyun acılmayacaktır. daha sonra tekrar rumata loader ı ac "iSroBot conpatible" seceniğini işaretle "launch" tıkla char a geldiinde hook server demeyi unutma :thumbsup:

ahanda demiş ki:
ewet 10 dakika kastıkdan sonra direk masa üstüne atıyor denilen herşeyi resimdeki gibi yaptım aynı id yi kullandığımız için olabilirmi
Bende aynı sorunu yaşıyorum. ama sürekli olmadığından bi çözüm bulamadım daha :roll:

MaRJiNaL demiş ki:
ahanda demiş ki:
Bende aynı sorunu yaşıyorum. ama sürekli olmadığından bi çözüm bulamadım daha :roll:
bir fikir acaba anti virusden yada windows güvenlik duvarından olabilirmi.

ahanda demiş ki:
MaRJiNaL demiş ki:
ahanda demiş ki:
bir fikir acaba anti virusden yada windows güvenlik duvarından olabilirmi.
Ben ikisinide kullanmıyorum. :roll:

Yukarı Alt