srodaki power lvl in filan reklam yapan adamlar durmadan aynı yazıyı çok hızlı şekilde bunun bi programı var (not= bu sitede mevcut) ama programsız nasıl yapılıyo guildden arkadaş bulmuş yapıyo sölemiyo deli olcam 3 tuşa basıyom diyo bilen varmı acaba

actool dur o programin ismi googlede bulabilirsin macro ya baglayip durmadan 24 saat her saniye yazabilirsin Wink

Öncelikle başlığını kücült !
Ve ayrıca o arkadasın senı kandırıo extraokk Sro calısıoken war olan tuslarala o iş olmaz extraokk
Bu anca programla oluyor

Örn; Bnm de kullandıgım bır program ..;İsmi
Short Keys googldan yazıp ındırın ! ıstedın yazıyı yazıyorsun bir tuş secıosun o tuşa basınca yazdıgın o yazı gelıo popcorn oyunda konusma penceresıne tıklayıp o tusa basınca o yazı cıkıo Seri seri böyle oluo anca.. programla .....

Burdan daha guzelibe bakabılırsın extrabeer :?!!!

http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=53&t=15083

dedigin programlarda guzel ama benm dedigim program profesyonel bir program yapilabilecek seyler sınırsız nerdeyse
cok hızlı sword shıeld den spear a gecisleri hep bu programla yapar dual weaponu iyi kullananlar
bir zamanlar knight onlinede bu sekilde kosp kurardik skill sorunu weren kosplarda

sınırsız bir kapasitesi olmasina ramen kullanimi biraz karisiktir ama onerim hala ayni

AC TOOL ama kullanmak icin arastirman lazm biraz

bu arada basligi kucultursen sewinirim Wink

ha bi soru daha başlık büyük olunca noluyo ki ha büyük olmuş ha küçük

123456 demiş ki:
ha bi soru daha başlık büyük olunca noluyo ki ha büyük olmuş ha küçük
forumda bağırmak anlamına gelir ki biz bağıranları sevmeyiz :lolmuch:

ben küçültüyom bir daha olmasın Confused :?!!!

Gerek kalmadı küçültmeye :lol:

Bu arada excrea ACTOOL u bılıorum bnde guzel macro programı cok guzel ama yazı yazdıgını bılmıodum sadece skıll basma ne kadar surede basma fln onları bılıom bıraz daha calısmalıyım galıba Embarassed Embarassed popcorn

ya arkadaslar bence o programları kulanmamlıyız hatta silkroad a mail felan atmalıyız flood u önlemeleri icin (bizi takcaklarını sanmıyom ama nyse) eskiden bi kere yazardım satcagım seyi bi kac kisi fiyat felan sorardı simdi yazıyorum 2 saniye sonra yazı yukarı gidiyo kimse göremiyo valla ben ii küfür ediyom o programları kullanalara Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

RoyFokkerr demiş ki:
ya arkadaslar bence o programları kulanmamlıyız hatta silkroad a mail felan atmalıyız flood u önlemeleri icin (bizi takcaklarını sanmıyom ama nyse) eskiden bi kere yazardım satcagım seyi bi kac kisi fiyat felan sorardı simdi yazıyorum 2 saniye sonra yazı yukarı gidiyo kimse göremiyo valla ben ii küfür ediyom o programları kullanalara Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Parasızlık ıcınde surunen arkadaslar ıcın Guzel programlar :mrgreen: extraokk extrabeer

Yukarı Alt