Biri Ağlıyarak Başlar Hayata Rahmetlen,Biri Veda E
XxAcuNxX demiş ki:
Ece Gürsel Doğum tarihi: 11 Aralık 1982
Doğum yeri: Antalya, Türkiye
Mesleği: Manken, Model
İlköğrenimini Akdeniz Koleji'nde yapan, 2002 yılında Akdeniz Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olan Gürsel, yabancı dil olarak İngilizce ve Rusça bilmektedir.

"Türkiye'nin Kate Moss'u" olarak ünlenen modelimiz aynı zamanda kitap okumak ve şiir yazmaktan hoşlanır. Bu nedenle 2007'de 200 şiirden oluşan bir şiir albümünü hayranlarında sunacak.
1997'de Antalya'da mankenliğe başladı.
1999 Miss Model of Turkey 2. si seçildi.
2000 Star TV Güzellik Yarışması 2. si oldu. Yarışma sonrası Almanya Cosmopolit Ajans ile anlaşma imzaladı.
2001'de İstanbul'a yerleşti. Başak Gürsoy ajansla 2 yıl devam etti.
2003 Best Model Turkey 2. si seçildi.
2003 yılında Malezya'da Best Model International'da ülkemizi temsil ederek 90 ülke içerisinden 4. seçildi. Aynı yarışmada Best Body Vücut Güzeli seçildi.
Buda Benim adayım ;
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
varmı bu hatunun üstüne hatun :D
benim adayım bu banu alkanı öylesine koydum :mrgreen:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Herkese iyi akşamlar yarın ki sürprizi bekliyorum ben yatmaya gider sabah çok erken kızla buluşcam
'' LÜTFEN TOPİCDEN ADAYLARINIZ ESİRGEMEYEN ONLİNE OLUNCA YORUMLARIM DEVAM EDECEK ÖZELLİKLEDE PRADA HACIM SEN PLAYBOYSUN ALEVLENDİR TOPİCİ ŞÖYLE KIZ RESİMLERİYLE ZENGİNLEŞTİR :mrgreen: :P :twisted: '' Haydi herkese iyi geceler.
RESİM EKLEMEYİ UNUTMAYIN !!

Prada

Bilmeyenler için bilgilendirme olsun.. Ailemizde Playboy rütbesi yönetim üyesidir.. Az önceki sorunda şahsım tarafından kısa süre içerisinde giderilmiştir... Keyfinize bakın

Yukarı Alt