1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Dünyada İlk GFB Besteci DownLoad ..!!


 1. Fre3sTyLe

  Fre3sTyLe rank8

  Kayıt:
  21 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  16.763
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

  - Resim Silinmiş.


  GFB Besteci , uzun zamandır aklımızda olan, Fenerbahçe tribünleri'nin efsaneleşmiş ve dillerden düşmeyen Tezahürat'larını içeren, yeni nesil Tezahürat türlerinin paylaşımı ve öğrenme hız'ını arttırmayı sağlayan, ayrıyetten de, sıkıntı çekmeden, zaman harcamadan istediğiniz Tezahüratları her zaman kolaylıkla dinleyebilmenizi ve indirebilmenizi sağlayan bir Tezahürat Programı'dır.  İnternet bağlantım yok/koptu! Tezahürat'ları dinleyemeyeceğim mi ?


  Elbette ki hayır.İnternet bağlantınızın olmaması, şu anda sadece Tezahürat'ları bilgisayarınıza kayıt edemeyecek olmanıza neden olabilecektir,dinleyebilmek için her hangi bir internet bağlantısına gerek duyulmamaktadır.  Neden GFB Tezahüratcı değil de Besteci ?


  Tribünler'de, diğer ülke dillerin'den "Şarkı" diye bilinen Türkçe'mizde Tezahürat adını alan 'sözlendirilmiş melodilerin' bir diğer adı da Beste'dir.
  Tribün içerisinde yer alan her 'Tribüncü' biliyordur ki, yeni bir Tezahürat oluşturulduğunda hiç bir zaman 'Yeni Tezahürat Var!' denilmez, tam tersine 'Yeni Beste Var!' diye tempo tutulur,herkesin öğrenebilmesi için.  Biz de bu Tezahürat'ları içeren Program'ın adını,kısa ve öz olarak nitelendirebileceğimiz için, "GFB Besteci" diye adlandırdık.  GFB Besteci içerisinde yer alan tüm Tezahüratlar GFB Grubu'na mı ait ?


  Hayır.Tribünlerimiz içerisinde yer alan KFY , Grup Ck ve UNİFEB grupları'nın üretmiş olduğu Tezahürat'lar da, GFB Besteci programı içerisinde yer almaktadır.  GFB Besteci içerisinde neden küfürlü Tezahürat'lar yer almamaktadır ?


  GFB Besteci içerisinde, küfürlü Tezahüratlar'ın yer almamasının başlıca sebebi, program'ın Resmi olarak GFB bünyesi içerisinde yer alması ve tescillenmiş olmasıdır.  Malumunuz, tribünler içerisinde özellikle de tansyon'un yüksek olduğu zamanlarda insan hakimiyetini kaybederek küfürlü Tezahürat'lar söyleyebilmektedir (Dünya'daki tüm tribünler için geçerlidir).  Fakat, bir çok kesime hitab eden ve küçük-büyük ayrılmaksızın kullanılabilecek olan bir program içerisinde küfürlü içeriğin olması, bir artı olmasından ziyade bir eksi oluşturabilmektedir.  Gerek kendi durumumuz gerekse, dışarıya yansıyan görüntü bakımından küfürlü Tezahürat paylaşımı yapmama kararı almış bulunmaktayız.  Neden v1.0 ?


  İlgiye ve gelecek olumlu tepkilere göre ileride elbette ki program'ın yeni, daha fazla içerikli ve gelişmiş halini oluşturmayı düşündüğümüz için ilk version olarak oluşturmaya karar kıldık.  Download Linki ;

  http://rapidshare.com/files/165870032/GFB_Besteci_v1.0.rar  NOT : Program 87 MB'Tır ..!!
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017
 2. Fre3sTyLe

  Fre3sTyLe rank8

  Kayıt:
  21 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  16.763
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
 3. Fre3sTyLe

  Fre3sTyLe rank8

  Kayıt:
  21 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  16.763
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

  Konularıma Özen Gösterdiğim Halde Yeterince İlgi Görmüyor :?