Ewt arkadaşlar başlıkta da okuduğunuz gibi dünya üzerinde en çok üyesi ve aktif üyesi (herhangi bir zamanda oyunda olan ortalama üye sayısı) en çok olan MMORPG (Massively Multiplayer Online Role Playing Game = kısaca online oyun ) sro

Öncelikle dünyanın en çok oynanan dolayısıyla en çok tercih edilen ve genel olarak düşünürsek en güzel oyunu olan sroyu oynayan bizleriz

Sro -----> 11milyon üye ve bunların 4milyonu aktif kullanıcı

Wow -----> 8milyon üye ve yaklaşık 3milyonu aktif kullanıcı

Knight -----> 4milyon üye ve bunların 1milyonu bile aktif kullanıcı değil çünkü server başına 2500 oyuncu oynayabiliyor max

Ayrıca knighttaki 2milyon aktif kullanıcınında 500.000 den fazlası koxper eminim :D

P.s ALINTI.

geçenlerde paraya ihtiyacim oldu knight da item falan yapayim dedim koxperlar öldürdü gülmekten ya makara:

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yanlış olmasın wow'un ki az geldi bana. Ve ayrıca lol'de yok

[ Bu mesaj iPhone ile atildi ] mobile

The Black demiş ki:
Yanlış olmasın wow'un ki az geldi bana. Ve ayrıca lol'de yok

WoW daha yüksektir diye tahmin ediyorum senin gibi fakat LOL MMORPG değil ondan olabilir mi ? :mrgreen:

Advance

En çok oynanan mmorpg wow, en çok oynanan oyun LoL.
İstatistikler kesinlikle yanlış + silkroad'un 4 milyon aktif oyuncusu olamaz.Server kapasitelerini tekrar kontrol ederek yorum yapın ^^

Silkroadda zaten %60'dan Fazla goldbot var. Toplasalar 50 binden fazla oyuncu çıkmaz. ama diğer srolarıda sayarlarsa bilemem. vsro ksro tsro rsro... vb

Bune ya yok ksro rsro vsro psro private sro vs vs.
Bu nasil istir anlamiyorum bide su vip sw lerede kil kaptim. O kadar cok sw actilarki oyuncu gormeye hasret kaldik  su sro bu sro, su sw bu sw isleri ile urasana kadar adam akilli tek oyunla urassalar oyun bu kadar boka sarmiycak valla sinir olmaya basladim wow a dönmeyi düşünüyorum bazen 

100 lvldan sonra kasmak her baba yiğidin harcı değil emek ister zaman ister en baştada sabır ister. millet işin kolayında gitsin pvp servera 2 saatte 120 lvl :D

Yukarı Alt