Arkadaşlar dual axe bi char açmak istiyorum ama bu güne kadar kullanan birisiyle hiç konuşamadım o yüzden rahat açamıyorum. eğer kullanan biri varsa bana biraz anlatabilir mi? yapılandırma konusunda sıkıntım yok yapılandırmayı halledebilirim ama charın iyi yönleri, kötü yönleri, diğerlerine göre avantajları yada dezavantajları filan lazım bana =) şimdiden girip cvp yazanlara teşekkürler =)

Dual axe öncelikle farklı bir karakter cleric olmalı 2 hand sword gibi knock down skilli olmadıgı ve yaratıkları zor kestiği için hp si çok gidiyor seri skilleri var stun ve bleed status yapabiliyor skilleri ama attack gücü oldukça zayıf kasarken zevklidir aşırı güç değilde kasarken zevkli bir karakter olsun diyorsan açabilirsin.

Güzel kardeşim özel mesaj göndermişsin bende yanıt yazmak istedim ama 20 mesaj yazmadıgımdan cevap göndermedim ö.m dan buradan yanıtlıyorum.Dual axe diğer charlara oranla çok güçsüz değildir yatmaması için cleric yapmalısın bu dual axe için değişmez bir gerçek çünki yaratıgı daha uzun sürede kestiği için hp kaybı daha fazla oluyor damage olarak dual axe 76 lvl den sonra gayet güzel axe silahlarındaki fiyatları az çok biliyorsundur az çok 76 sun axe 150 200m arası gidiyor bu şekilde bir silah takviyesi ile gayet güçlü bir charın olacaktır,pasif ve aktif buffları ve debuffları sayesinde PVP de ve PVE de çok daha iyi performans sağlarsın.

eh bunlar yeterli sanırım açmam için =) en azından çok istediğim bi charı çok istiyerek açıp zevkle adam edicem =) teşekkür ediyorum =)

Sadece dual axe yetmez bence yanına 2Handed skillerini de aç yüksek demage vurmak istiyorsan. Tabi yan skill cleric olmalı ^^

cleric tabi ki olucak :D sp farm yaptığımda sıkılmazsam zaten 2handed 1handed axe hepsini açıcam :D

bence bütün hepsi aynı :D kullanına ve üstündekılere gore degısıyor dual axe skıller max ve elındeki iyi oldumu gercekten iyi bir char oluyor

bence bütün hepsi aynı :D kullanına ve üstündekılere gore degısıyor dual axe skıller max ve elındeki iyi oldumu gercekten iyi bir char oluyor

Yukarı Alt