Animasyon tarzı online oyun hastalarını tam anlamıyla tiryakisi olacağı bir oyun Dragonica Online Gpotato rappelzin yapımcılarından oyun şuan türkçe deil...

Dragonica Online Eu Sitesi: http://en.dragonica.gpotato.eu/

Ben oynuorum şuan 24 lvlim oynayanlar varsa buraya nicklerini yazssın şuana kadar bi türke rastlamadım cnm sıkılıor oyun muhteşem bişi tabi bu bnm düşüncem kendi charımın bi resmini çektim işte buyurun...

Oyun mouse'la kontrol edilmior tamemen klavye ile oynanıyor. Oyun 3D

- Resim Silinmiş.

Oynayanlar varsa nickleri mutlaka yazsınlar ben genelde 1. server'dayım

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bence indirmeye devam etseydin bende mouse olmadan oynayamam diodum ama indirdim gayette güzel oynuyorum skilleri muhteşem pve kasılırken hiç sıkılmazssınız eminim...

sen thief karakteri aç gözde chardır... Bu arada oyunda nickinide yaz buraya beraber kasılırız...

indiriceklere söylüyorum. Grafik kartı dandik olanlar hiç indirmesin. En düşük ayarlarda deli gibi kasıyor bende. GeForce 8000m

updatede sorun yok titan kardeş biraz bekle gelen uyarılar tamm de bekle bi süre sonra updateye başlıo

hallettim herşeyide. Oyun için en az ATI için 2400 HD lazım bendeki GeForce 8000M yani kasıyor ^^

Full ekran yapma pencere görünümlü yap bak aynen şu şekilde...

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Bu şekilde yaparsan sorun olmaz bu arada benim msj sayım 20 olmadığından dolayı özel msj atamıorum titan kardeş k.bakma burdan yazabiliorum anca...

Bnm ekran kartı GeForce FX5500 256 mb bende kasma sorunu yok resimde gösterdiğim şekilde ayarlı kasma sorunu yok...

Oyunda böle yavaş ağır çekim gibi efektler var onu diosan kasma deil o

fark ettim onu güzel efekt :D ama o deil ^^ bildiğin kasıyo işlemci yada ekran kartı yetmiyo işte :P

Yukarı Alt