Takımı
Seçiniz...
Yazık ya Anıl'ı kaybettikleri kötü olmuş ayrıca Asım'ın gitmesine hiç üzülmedim yerine thaldrin gelir umarım, bence çok daha iyi bir oyuncu.Acaba Anıl hangi takımda oynamaya başlayacak.

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Left Behind rumuzlu uyeden alinti yapildi
Left Behind demiş ki:

sağlam teori atmış ortaya
Saçma bence fab DP'ye geçtikten ne kadar süre sonra ban yedi ayrıca lolkafa röportajında uyarı bile almadan ban yediğini söyledi adam uyarı bile almadıysa ban yiyeceğini nasıl anlasın ki ? Neyse dont fed troll. :mrgreen:

Takımı
Seçiniz...
Bu mesaj Left Behind rumuzlu uyeden alinti yapildi
Left Behind demiş ki:
@cool nerden biliyorsun uyarı almadığını? Söylemiş sadece?
Buda benim teorim hacı bence böle düşünüyorum yani kim gidip bir sene geçirir ki taktik öğrenmek için hatta bir seneden daha uzun. Devlet sırrı değil yani sonuçta bu taktik öğrenecek olsa iki ayda öğrenirdi sonra geri dönerdi HWA'ya. :rolleyes1: Ayrıca 1-2 dakikasını Ferit uyarı almadan banlanma konusuna ayırdı 5 dakikalık videoda yalan söylememiştir herhalde. Ha birde yani taktikleri oyunlarını takip ederek adam gibi bir koç tutarakda kolayca çözebilirler kore gibi next level bir oyun still i yok Türkiye'de DP nin bence Türkiye'de uyguladığı en işe yarayan taktik geri düştüklerinde oyunu dondurmalarıdır. Ha bir de iki üç defa fab ve Atakan barona çaktırmadan iki kişi girip alıyorlardı. Yani taktik öğrenmek için gittiğini düşünmüyorum ileri seviye bi oyun stilli yok bence neyse bana kesinlikle saçma gelen bir yorum için bu kadar zaman ayırdım umarım kafamdakileri sana doğru düzgün aktarmışımdır. :)

Takımı
Galatasaray
Subscriber deil miydi
DP ye neler olmuş böle :S fab taktikleri çalıp geri gitmiş hwaya vay ipne :bitch:

Yukarı Alt