Biden secimi aldi, bu yorumu civileyin buraya bugun(Carsamba) dolar 10TL yi gorur. Tum dunyaya gecmis olsun

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Biden secimi aldi, bu yorumu civileyin buraya bugun(Carsamba) dolar 10TL yi gorur. Tum dunyaya gecmis olsun
Faydalı bir şey de olsa zararlı bir şeyde olsa, Amerika kan kaybetse de zaten bizde dolar yükseliyor :) Amerika virüsten en çok etkilenen ülke ama bu süreçte dolar 3 lira arttı. Biden bazı açıklamalar yaptı Türkiye hakkında ama Trumptan daha umutluyum, Trump ortalığı karıştırmayı çok seviyor ülke yönetimine business olarak bakıyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Covid en çok Amerika'yı vurdu. 10 milyon vaka ve 250 bin ölü var.
Irkçılık olayları özellikle seçimin tam yaklaştığı zamanlarda müthiş bir patlama yaptı ve bunların hepsi için Trump suçlandı.
Bir çok insan işini kaybetti, bir çok ünlü anti-trump karşıtı kampanya düzenlendi.

Bütün bunlara rağmen trump hala %49 ile ayakta duruyor. Covid olmasaydı adam açık ara fark atacaktı belli ki, eğer bunda kazanırsa bir daha gitmez kolay kolay.

böyle bir şey olabilir mi ya, daha ne kadar kötü olabilir dedikçe daha da kötüleşiyor.

Black friday'de bir şeyler alırım diyodum, büyük bir indirim yapsalar ne fayda eder.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Dolar güne %2'ye varan düşüşle başladı. Sebebiyse belli.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kaçtan alalım? :D
Şu aşamada baya belirsiz eğer yeni bakan adam akıllı biri olursa düşüş hızlanır ama olmazsa aynı yerine çok hızlı gelir...
Bu arada altın 12 saatte %10 düştü, ben bu zamana kadar bu kadar kısa zamanda böyle bir düşüş görmedim. 70 lira düştü neredeyse.

Takımı
Besiktas
Koltuğun boşluğu doluluğundan fazla iş yaptı. 2 ay önce 4 adet gram altın almıştım 485'den. İki gün önce hanıma bozsak mı bunları bak düşecek dedim, yok dursun bakim dedi. Aldığım fiyata geri döndüm, yarın sabaha kadar zarar etmiş olurum :mrgreen:

Takımı
Besiktas
Koltuk boş mu kalsa ya da 3-5 tur daha istifa etselerde nefes alsak..
Aslında AKP ekibi olduğu gibi tek tek koltuğa 1'er saatliğine geçip istifa etse, finali de çok sevgili ve çok sayın cumhurbaşkanı arkadaş yapsa dolar 1,7 'yi görse. Bu devirde pc alınmaz diye sokaklara dökülsek. Nasip olur mu be...

Takımı
Besiktas
Beyler Haçlılar Bize Suriye'den Akdeniz'den Kafkaslar'dan Balkanlar'dan Ve İçimizdeki O Kalleşlerden (Joe Biden'ı İlk Tebrik Eden Bücürden) Baskı Yapıyor Yani Haçlılar Bize Her Yerden Baskı Yapıyor ...
Peki Ya Ekonomik Olarak Baskı Yapmıyor Mu ?...
Erdoğan Geldikten Sonra Daha Da Büyük Baskı Yapmaya Başladılar .... Acaba Neden ? Çünkü, Özellikle Savunma Sanayide İyice Güçlendik , Eskiden Olduğu Gibi Avrupa'nın Her Dediğine Boyun Eğmedik ...
Ve Elhamdülillah Müslümanız ! İşte Bu Yüzden De Bize Baski Yapıyorlar ...
Berat Albayrak Gider Başkası Gelir Bence Çok Önemli Değil Önemli Olan Yerli Üretimdir İnşAllah Bunu Da İlerleyen Yıllarda Yavaş Da Olsa Sağlam Adımlarla Yapacağız Hadi Berat'a Sövüyonuz Onu Anlarım Ama Erdoğan'a Laf Edenin Aklından Şüphe Ederim
Eskiden Avrupa'ya Gelin Burada Sondaj Yapın Diyorduk Geliyorlardı Gemiyle İki Tur Atıp Gidiyorlardı , Bizden Aldıkları Para Da Yanlarına Kâr Kalıyordu .
ŞUAN Türkiye'de Kötü Olan (Genel Olarak ) İki Şey Var 1-Egitim 2-Ekonomi (Dış Baskılar Yüzünden )
Evet Ak Parti'liyim Ama Ülkenin Kötü Yanlarını Da Söylüyorum Çünkü Hiç Bir Şeye Körü Körüne Bağlanmıyorum İlk Önce Bilgi Sahibi Olmak Lazım

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Beyler Haçlılar Bize Suriye'den Akdeniz'den Kafkaslar'dan Balkanlar'dan Ve İçimizdeki O Kalleşlerden (Joe Biden'ı İlk Tebrik Eden Bücürden) Baskı Yapıyor Yani Haçlılar Bize Her Yerden Baskı Yapıyor ...
Erdoğan Geldikten Sonra Daha Da Büyük Baskı Yapmaya Başladılar .... Acaba Neden ? Çünkü, Özellikle Savunma Sanayide İyice Güçlendik , Eskiden Olduğu Gibi Avrupa'nın Her Dediğine Boyun Eğmedik ...
Berat Albayrak Gider Başkası Gelir Bence Çok Önemli Değil Önemli Olan Yerli Üretimdir İnşAllah Bunu Da İlerleyen Yıllarda Yavaş Da Olsa Sağlam Adımlarla Yapacağız Hadi Berat'a Sövüyonuz Onu Anlarım Ama Erdoğan'a Laf Edenin Aklından Şüphe Ederim
Eskiden Avrupa'ya Gelin Burada Sondaj Yapın Diyorduk Geliyorlardı Gemiyle İki Tur Atıp Gidiyorlardı , Bizden Aldıkları Para Da Yanlarına Kâr Kalıyordu .
ŞUAN Türkiye'de Kötü Olan (Genel Olarak ) İki Şey Var 1-Egitim 2-Ekonomi (Dış Baskılar Yüzünden )
Evet Ak Parti'liyim Ama Ülkenin Kötü Yanlarını Da Söylüyorum Çünkü Hiç Bir Şeye Körü Körüne Bağlanmıyorum İlk Önce Bilgi Sahibi Olmak Lazım
Harcarlar yapma :D

Takımı
Besiktas
makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:makara:

Takımı
Besiktas
Bence De Yazma Kardeşim Yaşım 13 İSRO Oynuyorum.

Yukarı Alt