Arkadaşlar 95 lvl wizard chara 98 nuker vericektim adam beni dolandırdı şifresini verdi ama ıd bilmiyorum charın ismi JustFeel charın resimleride var

viewtopic.php?f=130&t=190742&start=0&st=0&sk=t&sd=a

Adam resmen benimle dalga geciyor belkide vericek ama bir an önce kendim bulsam cok daha iyi olur Helios JustFeel ID?

HATA BENDE EXL ARACILIĞI OLMADAN TAKAS YAPIYORUM daral:

Uprising demiş ki:
Geçmiş olsun öncelikle, böyle bir hizmet mevcutken niye faydalanmıyorusunuz ki.Daha sonra böyle pişman oluyorsunuz.
Adam ben karşılayamam takas ücretini dedi bende öğrenciyim bu aralar param yok yaptım bi hata daral:

JustFeel in ID'ını öğrensem bende adamın charını alabilecem bu şekilde sorun ortadan kalkıcak e-mail adresini falan biliyorum adamın haberi yok

Dark Zone

Bilgiliyim
sasoyasin demiş ki:
Uprising demiş ki:
Geçmiş olsun öncelikle, böyle bir hizmet mevcutken niye faydalanmıyorusunuz ki.Daha sonra böyle pişman oluyorsunuz.
Adam ben karşılayamam takas ücretini dedi bende öğrenciyim bu aralar param yok yaptım bi hata daral:

JustFeel in ID'ını öğrensem bende adamın charını alabilecem bu şekilde sorun ortadan kalkıcak e-mail adresini falan biliyorum adamın haberi yok
Senin o adamdan farkın ne ?

Sen neden inanıp veriyorsun ?

Dark Zone demiş ki:
sasoyasin demiş ki:
Uprising demiş ki:

Senin o adamdan farkın ne ?

Sen neden inanıp veriyorsun ?
Kardeşim malımın peşine düşmüş durumdayım suanda adam emeğimi bir cırpıda aldı inandık işte saf kalpliyiz

Kitty

Belki ondan önce charı kullanan vardır olamaz mı soruyor işte

Nasıl yani Şifresini verdi İD bilmiyorum bu nasıl oluyor onu anlamadım adam sana PW tek veriyor ama İD vermiyor İyice Anlatsana şu olayı

DecipheR demiş ki:
Nasıl yani Şifresini verdi İD bilmiyorum bu nasıl oluyor onu anlamadım adam sana PW tek veriyor ama İD vermiyor İyice Anlatsana şu olayı
Kardeş inş adam burada yoktur ondan habersiz ben buldum eski sahiplerinden falan bilgileri e-mail adresinide belli etti bana geriye sadece ıd kaldı :(

iyi de adam dolandırdıktan sonra şifresinin doğru olduğunu ne malum bu kadar saçma takas mı yapılrı allah aşkına?

geçmiş olsun herkesin böyle bir deneyimi var. sen de kazandın tebrikler. bundan sonra daha dikkatli ol

SonSalavat demiş ki:
iyi de adam dolandırdıktan sonra şifresinin doğru olduğunu ne malum bu kadar saçma takas mı yapılrı allah aşkına?

geçmiş olsun herkesin böyle bir deneyimi var. sen de kazandın tebrikler. bundan sonra daha dikkatli ol
Bana ID bilen versin yeter kardeşim

Yukarı Alt