Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
"DLL" isimli charım çalınmıştır.Asla alışveriş yada takas yapmayın.Itemlerinizi alır geri vermez.kesinlikle güvenmeyin hırsızın tekidir.Charımı çaldığı yetmiyormuş gibi adımı kirletti.arkadaşlarımı bana düşman etti.Görürseniz bi kaç pm sallayın Evil or Very Mad

bnmde +7 blade imi çalmıştı senle oyunda başka chardan thif lik yaparken konuşmuşduk hatırlıyomusuN?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
geçmiş olsun char çalınması gerçekten çok kötü insan değil bunu yapanlar.

bu çok büyük terbiyesizlk resmen hırsızlık çok adi insanlar bunu yapanlar yha sen 80 lvle kadar gel sonra charın çalınsın hem maddi hem manevi olarak hırszlık

bana bu gün pm atttı carları tasak edelim die bende ok dedim bu istanbuldan ugurun arkadaslarından mıs orda bobo mu e varmıs bu dedi sen sifreni ver dedi ben sro sayfasıdan bakcam car var mı dewdi
ben verdim bakı doğru sırab una geldi buda verdi verdiği car DLL_ böyle ama ben hemen caktım anasayfadan bakarak buna söledim hala inkar edio ve oyunda beni kesmeye basladı bende actım zerki 3 nuke :lol: :mrgreen: :?!!! herkes DLL ye gıcık

şşşş ben biliyorum sen ömerdenmi bahsediyorsun ama!! hani str blade olan char sonrada YaraLee nickli charı actı

geçmiş olsun kardes
cok kötü bir durum insanın zoruna gider aylarca kas emek harca ve sonra puff calındı gitti. benim carım calınsa calanıda bulsam gerisini düşünmek istemiyorum kardesler Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Bi Kaç Gün Önce DLL Ve son_kral Die Birine Globalden Saydım Zaten Yeteri Kadar Serverın yarını Soymuşlar... xD

Yukarı Alt