Takımı
Galatasaray
Beyler sizdede varmı delirmek üzereyim 15 dk kasıp dc yiyorum. :oldie: :!!&%&!

Aynı sorun bende de var. Neden olduğunu çözebilmiş değilim.

Edit: Sanırım botla girince dc veriyor. Botsuz yarım saattir oyundayım dc olmadım.

Takımı
Galatasaray
Dün hasta oldum zaten :D yarım saatte bir dc şimdi giriyorum bakalım birşey varmı

Bazi laptop larda gerceklesen cozumsuz bir sorundur aynisi benim laptop tada oluo :P

O zaman laptoptan kaynaklanıyor sorun. Bende laptopta oynuyorum. Ama bugün herhangi bir sorun yok şimdilik.

ferro10 demiş ki:
O zaman laptoptan kaynaklanıyor sorun. Bende laptopta oynuyorum. Ama bugün herhangi bir sorun yok şimdilik.

Siz BİŞİ BİLMİYONUZ EMIN OLDUM LAPTOP DAN İŞLETİM SİSTEMINDEN NE BILIYIM CART CURT TAN GELEN BI SORUN DEIL BU DEĞİŞİK Bİ SORUN OYUNUN IP LERİNDEN GLEEN BI SORUN HERKEZI DE ATIYOR BENI ATMIYOR DIEN ADAM YALAN SOLER OYUN HATALI :oldie: :oldie: :oldie: :oldie: :oldie: :oldie: :oldie: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha: :buddha:

Evet Dediğin Gibi Oyunda Sorun Var Tabiki.Ama ben Ecsrodada Aynı Şekilde Leptopda Sürekli Dc Yiyorum Format Attım Yine Öyle Ama Masa Üstü pcde Sorun Yok..

Yukarı Alt