Morwena

Buralıyım
Ronin demiş ki:
Dişcimden çok memnunum hiç korkmuyorum :lol: Öle bi diş doktorunuz olsa sizde korkmassınız eminim vuuu 1 gece için ömrümü veririm ona walla :lol: :lol: :lol:
benimde öyle diş doktorum olsa 7/24 giderim :mrgreen:

Morwena

Buralıyım
inş seneye bizde bir yerlere gideriz oraya gelmeyi düşünüyom ama ortam nasıl onu bilmiyom ... Razz :lolmuch:

Morwena demiş ki:
inş seneye bizde bir yerlere gideriz oraya gelmeyi düşünüyom ama ortam nasıl onu bilmiyom ... Razz :lolmuch:
ortamda guzel 1. sinifa basladiginda sana bide laptop veriolar okul icinde sinirsiz internet ohhh takil :mrgreen:

Morwena

Buralıyım
Pennywise demiş ki:
Morwena demiş ki:
ortamda guzel 1. sinifa basladiginda sana bide laptop veriolar okul icinde sinirsiz internet ohhh takil :mrgreen:
tamam hemen geliyom artık beni ezmezsiniz :lolmuch: :mrgreen:
kaç puan istiyor ora ???

Morwena demiş ki:
Pennywise demiş ki:
Morwena demiş ki:
tamam hemen geliyom artık beni ezmezsiniz :lolmuch: :mrgreen:
kaç puan istiyor ora ???
ozel okul oldugu icin pek bise istemiyo :mrgreen:

benım dayımın sınırıne gelmıstı dısının her zaman ıcın yukarı taraftakı dıslerde sınır hıssedılmez agrıdıgı ama dayımınkının altına gelmıs dayımda acıya dayanamayıp sok olmus yanı böle anı hareket etmıs o ucundakı ıgne etınde kalmıs en son 5 ay once almıslardı cerrahı operasyonla.. extraokk

mai dıscıden korkuyoooo ahahahaha ben nasıl görmedım bu topici :mrgreen:
sımdı maicim korkunun ustune gıtmezsen bu ömur boyu böyle sürer bende eskıden cok korkardım agzımın içi enkaz gıbıydı süreklı dıs agrısı cekıp gecelerı sabahı gözünü kırpmadan beklemek vs. vs bı suru ezıyet cekıyordum sonra bı gun bı arkadas bana bı gaz verdı olm devamlı acı cekıcegıne gıt en fazla 10 dk ugras kurtul dedı dıscıye bı gıttım adam 1 ayda zor bıtırdı dıslerdekı ısını :mrgreen: cekılmesı dolgusu dıs tası temızlıgı falan tam 1 ay sürdü ama su an hıc bır korkum yok
bıde dıscı cok önemlı kasaplarda var aralarında iyisini bulmak lazım
uzun lafın kısası korkulcak hıcbırsey yok

Beyler var ya nasıl anlatacam bilmiyorum ama hiç edebi tarafımı konuşturacağım bir konu değil
öncelikle korkumun sebebi bana hiçbir uyuşturucunun etki etmemesi ve o lanet olası delici aletti. Nasıl yani diye soru işareti oluşucak aklınızda ? Evet şimdi insan 120 - 130 kg arası 1.90 m lik bir hayvan değil yaratık olunca bir de üzerine aşırı hassas sinir hassasiyeti diye bir olay olunca böyle zevkli oluyor , dişçi artık kaç iğne vurdu bilmiyorum adam korktu ben artık vurmam dedi ben de abi dedim yanlış yerden vuruyorsun direkt damardan gir anlaşalım dedim , yemedi halbuki ben o kadar alıcı bir durumdaydım adam beni reddetti (sebebini hala bilmiyorum neyse) acıya dayanıklı mıyımdır bilmiyorum ama herhalde dayanıklıydım ki dişçi neredeyse ana bacı sövmeye başlamıştı "a.q dum nasıl bir kök bu sök sök gelmiyor yeter be her yer kan oldu " deyince bile bayılmadım ama ne yazık ki tam o sırada annem kapıdan bakıyormuş yere yığılma sesini duydum ama verebildiğim tek tepki gülmek oldu evet ağzım kan dolu ve yaklaşık olarak 10 cm lik ufak bir penise benzeyen alete rağmen güldüm(fakat püskürtmek yerine emmek gibi farkıl bir tercihi olan bir alet) , enterasanlıklar bunlarla da bitmedi dişçinin güzel ve sanatsal duygularını uyandırmış olmalıyım ki pc sinden klasik müzik ve opera açtı , şişman kadın böğürdükçe o da böğrüyordu emindim burası benim cehennemimdi çok kötü birşey yapmış olmalıydım . Artık sınırlarıma ulaştığımı düşünüyordum ki yanılmışım cehennem azabı yeni başlıyormuş , çaktırmadan operasyon başlamadan önce ipod un tek kulaklığını takmıştım ki tek dayanak noktam prodigy di (bu cehenneme daha iyi bir grup gidemezdi herhalde) herkesin matrix ten bildiği smack my bitch up parçasının final kısmına (hani smith ile neo nun dövüşündeki final (metrodaki)) gelmiştim ki olanlar oldu , doktor fazla asılmış olmalı ki sinirleri ya da eskiden damağımın parçası olan dokuları söktükten sonra resmen kan fışkırdı hem de adamın maskesi ve gözlüklerinin üzerine evet bu benim gibi bir adamın rutin hayatı ama kan acı ve işkence hiç eksik olmuyor , dayanamayacaktım , iğrenç bir sahneydi ama acayip komikti kopmak üzereydim ki dişçi olanları anladı kusmamak için kendini zor tutuyordu emindim o dönen aleti dilime deydirdi aklından geçen şeyi yapabilirsin lakin bundan sonra vereceğin tek ses efekti olacaktır diye blöfünü yaptı , farkındaydım gülersem ya da zuhahaha diye bir efekt verirsem dilim ortadan ikiye ayrılacak çatal dilli olacaktım , sustum evet bunla övünmüyorum ama hatırı sayılır miktarda kan kaybı ve damalarımda gezinen seyreltilmiş morfin beni savunmasız bırakıyordu ayrıca kendinden geçmiş bir şekilde hemşire kızların ayıltmaya çalıştığı annemi de bırakıp kaçamazdım , dişçi kendini yatıştırdı (damardan yapılan bir kaç shottan sonra) daha fazla çalışacak durumda değildi geçici dolgu ile dişi kapadı ve ben kapıdan çıkarken pis pis sırıtıyordu , şişman kadın bağırdı ardından bizim doktor konuştu yarın saat üçte son seans senin dedi evet bu sözler belki de sizlere son sözlerim arkadaşlar , hakınızı helal edin , sevgili arkadaşınız mai .

@ morvena oğlum sana kaç kere söyleyecem , ben 6 yıl Bandırma da okudum (B.A.L lıydım)
marmara adası memleketim akrabalarımın bir çoğu erdekli , 3 4 ayda bir söylüyorum bunu sana
@extra kopardın beni hacı .

Walla gittim işte ilk gün çürüğü temizledi , sinirlerin bir çoğunu aldı dişi kapadı yarın yine gel dedi (o an ağlayacaktım) neyse tekrar gittim kanal tedavisi mi ne .... bişey yapmaya başladı işte , ama kanallardan birini durmadan aşırı kanıyormuş ona müdahale edemedi tabi bu arada ikinci gün ebem bellendi , gerçekten korkunçtu o kanalı ellemeden tekrar geçici dolgu ile kapadı , dün İzmir e döndüm . 3 hafta bekleyeceğim Bandırma ya tekrar döndüğümde bitirecekmiş 1 2 seansta ama şiddetli ağrı yaparsa ya da dolgu düşerse İzmir de herhangi bir doktora gidecekmişim olanlar bunlar .

Yukarı Alt