Bugün signal white now aldım ilk fırçalamadan itibaren beyazlama yazıyordu mavi bi jel olmasından baska hiç bir işe yaramadı sanki varmı bi öneriniz veya alternatif bir yol doktorlar kalıp felan yaparak yapıyorlarmış fakat çok pahalıya patlıyormuş ücretini felan bilen varsa yardımcı olabilirmi?

Bro diş pastası var onlardan al en kalitelisi hangisi bilmiyorum ama sorup öğrenirsin.Dişlerini diş macunuyla fırçaladıktan sonra diş pastasıylada fırçalıyosun.3 Ay boyunca düzenli olarak kullanırsan farkı görürsün.Ben 1 haftada etkisini gördüm.3 Ayda beyazlaşır dişlerin.

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
White Now kullanıyorum ve sigara kullanmama ragmen mükemmel beyazlatıyor. Tabi ben 5 kez fırcalıyorum orası ayrı :D
Ek olarak kaplama falan yaptırma sacmalık olur. Discilerde dis beyazlatma var belli bir fiyata beyazlastırıyorlar bir sey kaplamadan

kemik yapısıyla ilgili dostum bu diş macunuyla pek alakası yok. clinomyl,sensodyne,colgate,white now falan filan hepsini kullandım ama pek bi yararı olmadı. kemiğin rengini değiştiremezsin. benimkiler sarı değil ama bembeyaz'da değil. ortasında birşey. tabi ki senin durum ne orasını bilemem.

Nz9

rank8
Kusura bakma da sen bu zamana kadar ye iç ye iç sonra diş macununu bir kere kullandım ama beyazlamadı de :D komik vallahi bende kullanıyorum o diş macunundan yaklaşık 3 hafta oldu ve ilk hali ile arasındaki farka inanamazsın. Yani anlayacağın sürekli kullanım lazım dişçiye gidip beyazlattırsan bile fırçalamayacaksın yine sararacak ki benim dişçim beyazlatmayı önermedi diş etlerine çok zararı var dedi.

Yukarı Alt