Geçtiğimiz ay konsol versiyonu çıkan ve türü seven oyuncuları oldukça memnun eden Colin McRae : Dirt 2'nin DirectX 11 videosu yayınlandı.

Hatırlayacağınız gibi oyunun PC versiyonu DirectX 11 sebebi ile ertelenmişti. Çok daha iyi grafik ve atmosferin yer alacağı söylenen oyunun PC versiyonu için yeni bir videoda yayınlandı.

Yayınlanan bu yeni videoda DirectX 11'in oyuna kazandırdığı özelliklerden bahsedilmiş. Ayrıca oyunun PC versiyonunun Aralık ayında çıkacağını da belirtelim.

Videoya ulaşmak için tıklayın.

Rally oyunu severlerin açlığını gideren Colin McRae Rally : Dirt'in ikinci versiyonu geçtiğimiz aylarda konsollar için piyasaya çıkmıştı. Oyunun PC versiyonu da aynı dönemde çıkacaktı fakat DirectX 11 uyumu olacağı söylenerek ertelenmişti.

Oyunun PC versiyonunun çıkış tarihi Aralık ayı olarak açıklanmıştı. Bugün ise oyunun PC versiyonu için sistem gereksinimleri açıklandı.

Önerilen (DirectX 11 için):

* işlemci : Intel Core i7 veya AMD Phenom II
* Ram : 3GB
* HDD : 10GB
* Ekran Kartı : ATi Radeon HD 5700 serisi

Minimum:

* İşlemci : Intel Pentium 4 3.0Ghz, AMD Athlon 64 3400+
* Ram : 1GB (2Gb Windows Vista)
* HDD : 10GB
* Ekran kartı : ATI Radeon X1500, NVIDIA GeForce 6800

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Yeni video geldi, yarında ben gidip satın alacağım ve ss'lerimi paylaşacağım ^^

Son düzenleme:
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Oyun harika,joystick ile oynamak lazım gerçekten grafik anlamda mükemmel.
En hoşuma giden taraflar telsiz sesleri oldu.
Diğer araçlara çarpınca birtakım hakaretler küfürler duyabilirsiniz. :lol: :twisted:
Kaza yaptım mesela co-pilot iyi misin birşeyin var mı diyor harika gerçekten. :beer: :headbang: :santa:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
JawBreaker demiş ki:
Diğer araçlara çarpınca birtakım hakaretler küfürler duyabilirsiniz. :lol: :twisted:
Kaza yaptım mesela co-pilot iyi misin birşeyin var mı diyor harika gerçekten. :beer: :headbang: :santa:
Ayrıca menu dende oyuna girerken gerçek bir yarışa hazırlanır gibi süper grafiklerde süper gerçekten.

Melik demiş ki:
JawBreaker demiş ki:
Ayrıca menu dende oyuna girerken gerçek bir yarışa hazırlanır gibi süper grafiklerde süper gerçekten.
SS almak istiyorsan Fraps kur diğer türlü olmuyor. :P :beer:

Yukarı Alt