Hayta35

Bilgiliyim
Arkadaslar O n l i n e b a y i .n e t ( Birlesık) Bu siteyi kesınlıkle kullanmayınız kendıleri dolandırcıdır ve 110 lvl charımı calmıslardır satın alıcaz die ben tum bilgilerini aldım elımde ssler cep numaraları var yarın işede gitmicem ilk işim savcılığa gidip suç duyursunda bulunmak olucak böyle emek hırsızlarına kanmayınız... kendisi su anda bu forumda Nick: BUYUKTURK ..

Geçmiş Olsun . Karakter in Çalınması vs Bunlar Mühim değil yeniden yapılır kasılır. Ama Kendilerini Akıllı Sananların Yaptıklarının Cezasız Kalması Düşünülemez. cool2:

A

Anonymous

Guest
sakın savcılıga gidip ben oyundaki karekterimi satacaktım beni dolandırdılar gibi bişey deme yoksa senide içeri alırlar eğer böyle bişey dersen sana direk kumarmı oynuyorsunuz diye ifadeni alırlar

anca şöyle bişey diyebilirsin benim karekterimi çaldılar dersin dolandırdılar beni dersin kesinikle char satacaktım falan deme seninde başın belaya girer
bu oyundan para kazanmıyoruz zevk amaçlı oynuyoruz para yatırıyoruz ama para kazanmıyoruz dersin zararını söylersin onlarda adamların adresi telefonu ismi belliyse ifadeye cagırırlar

Hayta35

Bilgiliyim
Benım ıcın char önemlı değil daha 7 tane 110 lvl charım var bi adam kişiliğini kaybetmıs ise kul hakkı yiyor ise söylecek laf yok ama bu sitede inş. bu mesajımıda görür telefonlarıma cıkmıyor kesınlıkle hakkımı helal etmıyorum bu dünyanın diğer tarafıda var ahirette çıkacaktır hiç şüphesiz...

arkadaşlar duyduguma gore o site el degiştrmiş bu yüzden de bi abim parasından olmuştu parayı yollamıştı fakat geri dönüşü olmadı :(

Yukarı Alt