Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Idea Idea ||| Digital Fotoğraf Yarışmamız Başlamıştır ||| Idea Idea

Sitemizde ki kabiliyeti bol ve gezmeyi seven arkadaşlarımızdan en başarılı Fotoğrafları görmek ve bunlardan en güzelini çekeni takdir etmek için En Güzel Fotoğrafı Ben Çekerim Konulu Fotoğraf Yarışmamış Başlamıştır.

Bilgiler :

1. Fotoğrafta ki Yer Mekan Zaman Belirtilecek.
2. Fotoğrafı Çeken Makina bilgisi verilecek.
3. Konu Serbest
4. Siyah Beyaz veya Renkli olabilir.

Son Katılım 30 Aralık 2007 tarihidir eserlerinizi bu güne kadar bu topic altına post ederseniz bizlerde birbirimizin neler yapabileceğini görebilir.

Saygılarımızla,

dostum benim benim çektiğim resimlerim var
ama şole bidurum var makina bana ayit olmadığından sana özelliklerini yazamam ama yer tarih hepsi veririm eğer kabul olursa katılmak isterim

eFe

rank8
pff şubat ayında olsa keşke Sad

yatla yunanistana ordan arabistana geçcez süper fotolar getirirdim :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bunun ikincisini de yaparız o vakit koyarsın hatta sen gelince onları bir topic altında bak gezdiklerini gördüklerini görelim güzel olur, bu arada iyi tatiller.

eFe

rank8
extraloob demiş ki:
bunun ikincisini de yaparız o vakit koyarsın hatta sen gelince onları bir topic altında bak gezdiklerini gördüklerini görelim güzel olur, bu arada iyi tatiller.
bencede en iyisi öyle yaparım :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu ilk olduğu için ödül koymadım lakin 2.yi yaparsak katılımcı ve talep çok olursa ciddi anlamda bir bilgisayar parçası veya bir dvd film veya bir kitap olabilir ilkini bir görelim zannımca katılımcı az olur :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zati siz görseli atın ben makinanın özelliklerinizi yazarım doğruluk babında canımcım capişş Razz

Yukarı Alt