arkadaşlar bitane makine almak istiyorum şu model olsun istiyorum bilgisi olan makine hakkında bilgi verirse sevinirim

EXILIM Z-75 SR casio marka

bursada dün açılan elekroworld mağazasındaki fiyatına baktım 400ytl fiyat nasıl yardımlarınız için şimdiden teşekkur

arkadaşalar dun bu konuyu açtım cevap alamadım bugun bir makine aldım
FUJIFILM FINEPIX A900 DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ

Etkin Çözünürlük (mp) : 9
Optik Zoom : 4x
Dijital Zoom : 7,6x
Lcd Ekran Boyutu (inç) : 2,5

aldığım makine bu satıcı arkadaşın ısrarla tavsiye ettiğibi modeldi beğendim ama çok fazla bilgi sahibi deilim beni biraz aydınlatırsanız sevinirim fiyat olarakta 339ytl ödedim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hemen almasaydın diyecektim acele etmeyeceksin bekleseydin çok güzel tavsiyelerde bulunurdum lakin almışsın hayırlı uğurlu olsun özellik olarak güzel bir makinaya benziyor ama bir sony bir samsung bir canon yanında alternatif alınacak makina sayısı azdır Wink

extraloob demiş ki:
hemen almasaydın diyecektim acele etmeyeceksin bekleseydin çok güzel tavsiyelerde bulunurdum lakin almışsın hayırlı uğurlu olsun özellik olarak güzel bir makinaya benziyor ama bir sony bir samsung bir canon yanında alternatif alınacak makina sayısı azdır Wink
haklısın canon istiyordum fakat bütcem el vermedi bu makine benim gibi amatör biri için yeterli olurmu sence bu sorunun cevabını senden duymak benim için onemli takip ettiğim kadarı ile senin iyi bilgi birikimin var bu konuda aklımdaki tek şüphe satıcının ısrarla bu modeli onermesiydi senin makine için iyi demen içimi rahatlattı saolsın

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
dediğim gibi makinana güzel ama her markanın kendisine has çekim tarzı vardır canon parlaklık verirken rakibi sony sanmsung netliğe önem verir gibi her makinanın teknik veriler iyidir lakin iş içerisinde ki lens de ve parçalarda biter.

hoş o makinanda kötü çekmez zati sonuçta amatör kullanıcıyız abartmaya gerke yok Wink

extraloob demiş ki:
dediğim gibi makinana güzel ama her markanın kendisine has çekim tarzı vardır canon parlaklık verirken rakibi sony sanmsung netliğe önem verir gibi her makinanın teknik veriler iyidir lakin iş içerisinde ki lens de ve parçalarda biter.

hoş o makinanda kötü çekmez zati sonuçta amatör kullanıcıyız abartmaya gerke yok Wink
eyvallah extra ilgilendiğin için saolsın

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne demek canımcım bilgimizi ve tecrübemizi paylaşmak için buradayız Wink

A

Anonymous

Guest
Renkli bere eğer fotoğraf çekmeyi seviyorsan sana çok güzel bi site önerebilirim. ö.m den atıyom

Yukarı Alt