Benim yedek charıma girdiğimde 3sn geçtikten sonra DC yazısı çıkıyor. Diğer charlarımda hiç bir problem yok.Ekran kartımda 512 mb.Napıcam bilmiyorum.İçinde sos alacaklarım var.Lütfen bilen birisi varsa yardım etsin. Sad Sad Sad

fallenangel demiş ki:
Benim yedek charıma girdiğimde 3sn geçtikten sonra DC yazısı çıkıyor. Diğer charlarımda hiç bir problem yok.Ekran kartımda 512 mb.Napıcam bilmiyorum.İçinde sos alacaklarım var.Lütfen bilen birisi varsa yardım etsin. Sad Sad Sad

baska bı yerden gırmeyı dene bıde o zamnda ölemı olcak Wink

diğer charlarımda hiçbir problem yok yedek charım jangandaki köprülerin orda sıkışmış 3sn geçince Dc oluyor.diyorum takılmış olabilir götüriyim gitmiyorda.OFF OF içinde soslar vardı Sad Sad Sad

bug girmştrr düzelir belki diorum inşşallah düzelirr Crying or Very sad adına üzüldm

ins düzelir bütün elimdeki soslar içindeydi (sosun yoktu allahtan) inss hiç kimsenin başına gelmez eğer böyle bir olayla karşılaşan olursa hemen yazsın tek bende sorun var diye üzülüyorum Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad

returna falan bassan düzelir belki istersen bug report gönder sitesine düzeltirler tabi ingilizcen iyiyse

bende siteye yazmayı düşünüyodum bu arada charın üstünde return yok ve 3snde returne bassamda ışınlamaz umarım yazdıktan sonra okurlar ve düzeltirler kimsenin başına gelmesini istemem Sad

fallenangel demiş ki:
diğer charlarımda hiçbir problem yok yedek charım jangandaki köprülerin orda sıkışmış 3sn geçince Dc oluyor.diyorum takılmış olabilir götüriyim gitmiyorda.OFF OF içinde soslar vardı Sad Sad Sad

İtfaıye cair saydın belkı kurtatırlardı :)
ama nese kurtulur .
ben ce o id ıle o caraın yanına bı car da ac bankadakı ıtelerı
alabılırsım ama ustundekıler ıcın bıse dıyemem....yan car ac

itemlerin çoğu charın üstündeyi belki düzelir beklicem başka çarem yok. Crying or Very sad Crying or Very sad

carın ustune monster cekebılme hıc baska bı pc den gırmeyı denedınmı yada sifreyi falan deıstır bıseler denı dc yememeesı ıcın

zaten suanda normalde benım charda zırt pırt dc yıyıp duruo bot bot kullanmadım halde ustelık kasmıyomdu durdu yerde hata yada dc oluyor

bende o charımda hiç bot kullanmadım depo charımdı o benim başka pcden açmayı denicem yada arkadasa söylicem oda bi girip denesin Rolling Eyes Rolling Eyes

Yukarı Alt