1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Demirören: İlk kazma için onay bekliyoruz


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir
  Demirören: İlk kazma için onay bekliyoruz
  Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, stat projeleri ile ilgili tüm prosedürleri yerine getirdiklerini ve artık son onayı beklediklerini söyledi.
  [​IMG]
  Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, kendileri için şu an en önemli şeyin, BJK İnönü Stadı'nın yenilenmesi çalışmalarına bu ay içinde başlamak olduğunu söyledi. Demirören, kulüp olarak projenin her kademesinde yapılması gerekenleri tamamladıklarını ve ilgili kurumlara gönderdiklerini belirterek, ''Tüm prosedürü yerine getirdik ve artık son onayı bekliyoruz'' dedi.
  Bu projeye bazı Beşiktaşlılar'ın karşı çıktığına dikkati çeken Demirören, ''Üzülerek belirtmeden geçemeyeceğim bir şey var ki; o da son Divan Kurulu toplantısında söylediğim gibi, bu projeye bazı Beşiktaşlılar'ın karşı çıktığını duymak gerçekten içimi çok acıttı. İnanıyorum ki, bu acıyı benimle birlikte hepiniz hissettiniz. Çünkü her zaman altını kalın çizgilerle çizerek ifade ettiğim gibi; bu proje ne Yıldırım Demirören'in, ne yönetim kurulunun, ne de bir başkasının projesi. Bu sadece ve sadece Beşiktaş'ın, Beşiktaşımız'ın, Beşiktaşlıyım diyen herkesin, hepimizin projesi'' diye konuştu.
  Başkan Demirören, bu projenin Beşiktaş'ın geleceği, onu geleceğe güvenle taşıyacak en sağlam köprü olduğunu kaydederek, ''Tamamlandığı zaman sadece Beşiktaş Kulübü'nün, İstanbul'un, hatta Türkiye'nin değil, Avrupa ve dünyanın önde gelen kültür ve spor komplekslerinden biri olacak. Yalnız spora değil, sosyal ve kültürel hayatımıza da damga vuracak, Beşiktaşımızı gelecek asırlara ve kuşaklara onurla, gururla taşıyacak. Yeni BJK İnönü Stadı en kısa sürede Beşiktaş sevgisi ile dolu yüreklerinizin ve onu kucaklamak için açılmış ellerinizin üzerinde yükselecek. Onuru, gururu ve mutluluğu da hepimizin olacak'' dedi.
  Demirören ayrıca Haziran ayının Türk futbolu adına önemli olduğunun altını çizerek, ''Milli takımımız iki yıllık zorlu bir mücadelenin ardından katıldığı Avrupa Şampiyonası finallerinde, ülkemiz adına en iyiyi başarmak için sahaya çıkacak. Şampiyona boyunca yüreklerimiz onlar için çarpacak, dualarımız onların başarıları için olacak'' diye konuştu.
   
 2. belirsizzzzz

  belirsizzzzz Aileden

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  7.584
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  CeyRRANNCI
  Şehir:
  Tokyo /Y.t
  Yapılsın yapılsın güzel olucak bu