Arkadaşlar, abiler ,ablalar, adminler, moblar ,çalışkan üyeler , lütfen yardımcı olursanız sevinirim 2 tane çarım soyuldu loaderden :!!&%&! ben daha anlamadım şu nasıl trojeni nasıl ve nere koyduklarını VB , Autoit , delphi , PE explorer gibi programlarla denedim yine beceremedim hiç anlamadım biri güzel anlatımlı şekilde yazsa ne güzel olur hem ben yararlanırım hemde baskaları :thumbsup: YARDIMCI OLURSANIZ sevinirim Hergün dua ederim :D ŞAKA FELAN BİR YANA sitenin ileri gelenleri yardım edin plzz]

Absence

Program yapmayı öğrenmek bir yana EXL ta bulunan JW yada Respect yapımı cok güzel progrmalar mevcut bunlarda trojen vs yok bunları indirip gönuül rahatlığıyla kullanmanı tavsiye ederim.

kotakot demiş ki:
Program yapmayı öğrenmek bir yana EXL ta bulunan JW yada Respect yapımı cok güzel progrmalar mevcut bunlarda trojen vs yok bunları indirip gönuül rahatlığıyla kullanmanı tavsiye ederim.
arkadasa KatıLıyorum....
ben ozellikle jW'nin programlarını guvenLe kullanıyorum.... 1 sorun yok...

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: JW kim ? yeni kayıtlıyım daha yeniyim :D ayrıntılı bilgi ve bide jw dedinis kişi veya neyse işte nereden bula bilirim bilgi için sagolun yinede

Yukarı Alt