Arkadaslar 2 dn once oyuna aldı ve daha cape yi çıkarmadan oyundan attı... Bunun nedeni nedir acaba?

Çokkk lagg olması ve oyunu çok kişinin denemesi olabilir saat 6.30 öğeleden sonra dc yedim hala giremedim

Ben daha yeni takas ettim isroda da istesem char yaparım ama sıkıldım isrodan , valla ne yalan söleyim zor giriliyo fln ama

ECSRO'YU ÇOKKK SEVİYORUM..

Zor alıyor Kolay atıor :@ ^^ Bugun saat 11 den beri deniorum yeni aldı we 2 dk da attı klavye kırılmak üzereydi...

vallaha bnde 0 lag var

çözüm:modeimin herşeyini komple kes ama herşeyini tam 24 saat kapalı kalsın sonra tak önce int yavaş oluyo ama sonra dehşet ötesi derecede hızlanıyo (hatta dünki ani laglarda bire yürüyebiliyodum dw de hiç kimse yuruyemiyodu ama bn yürüyodum :beer: )

Leo

rank8
doblo2004 demiş ki:
Ben daha yeni takas ettim isroda da istesem char yaparım ama sıkıldım isrodan , valla ne yalan söleyim zor giriliyo fln ama

Arkadaşlar bencede zor giriliyo gebertiyo admı ama yinede çok güzel oyun yaaa. :lol:

deepdevilll demiş ki:
ecsroya sabah gir birdaha çıkma
Sabah kaçta alıo oyuna hmn onları bi sölesen iyi olur. :P

ben bu .. size basımdan gecen olayı anlatıyım

kasmaya gıdıyordum rok mountain a mujigilerde iken isy cıktı bende dedim spiederlara bakarım yoksa kasmaya devam ederım dedım spiderlara baktım ılk yerınde yok 2. yerı dark cavenın oraya geldım bıraz etrafa baktım ezıgıntekıne dalıor saglık %100.%25 ını aldım party den adamlar geldi saglık %50 ye geldi dc yedım sızce bu sansmı ? :@

bence şansla alakalı
oyuna 1000kişi full olduğunda yinede 1002kişi filan girebiliyor ve bu 2kişi fazlalık dc oluyor 2kişi girmişse senin binde2 dc şansın olur

bazen oyun büyük buglara girip 200kişi fazladan girebiliyor bu durumda bazen 600kişi bazende sadece o 200kişi dc olur

200desek %20 gibi bi dc şansı olur

yani bağlantı hızından çokda şans işi

C4HellFire_ demiş ki:
doblo2004 demiş ki:

Arkadaşlar bencede zor giriliyo gebertiyo admı ama yinede çok güzel oyun yaaa. :lol:

deepdevilll demiş ki:
ecsroya sabah gir birdaha çıkma
Sabah kaçta alıo oyuna hmn onları bi sölesen iyi olur. :P
sabah 6 veya 7 de kalk en fazla yarım saat denersin arada doluluğa göre istisnalarda olabiliyor tabi. :P

Yukarı Alt