1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Death Knight Türkçe Talent Açıklamaları


 1. Saian S.S

  Saian S.S gamer

  Kayıt:
  16 Nisan 2007
  Mesajlar:
  4.149
  Beğenilen Mesajlar:
  5
  Ödül Puanları:
  38
  Meslek:
  Patron
  Şehir:
  Yeşilpınar

  Death Knight Türkçe Talent Açıklamaları

  [​IMG]

  LEVEL 56 ( Tier 1 )

  Rolling Blood : Pasif bir yetenektir. Blood boil yeteneğinizi kullandığınızda eğer hedefiniz önceden zehirlenmişse Pestilence’i tetikliyor.

  Plague Leech: 30 yard menzillidir. Hedef üzerindeki rune’yi Death rune’ye çevirmek için Blood plague ve Frost fever hastalıklarınızı yok eder.

  Unholy blight: Death Knight’ı 10 saniye boyunca kötü bir böcek sürüsüyle kuşatıp, 10 yard menzilinde her 1 saniyede böceklerin sokmalarını sağlayarak Blood Plague ve Frost Fever hastalıklarını bulaştırmalarını sağlar.

  [​IMG]
  LEVEL 57 ( Tier 2 )

  Linchborne : 10 saniye boyunca bir undead’e dönüşürsünüz ve bunun için unholy enerjinizi kullanırsınız. Bu esnada büyü, korku ve uyku saldırılarından etkilenmezsiniz. Ayrıca Death Coil yeteneğiniz sizi iyileştirir.

  Anti Magic Zone: Geniş ve sabit bir Anti – magic kalkanı oluşturarak,bu kalkan içindekilere yapılan büyü saldırılarını %75 azaltır. Kalkan 10 saniye boyunca veya 136,000 büyü hasarı alana kadar aktif kalır.

  Purgatory : Küçük ölümlüleri öldürmek için kullanılan pasif bir yetenektir. 3 saniye içerisinde bitecek şekilde gelen hasarınızı iyileştirir. Bittiğinde herhangi bir healing absorption kalırsa ölürsünüz. Bu etki 3 dakikada bir tekrarlanır.

  [​IMG]
  LEVEL 58 ( Tier 3 )

  Death’s Advance: Pasif olarak kullanıldığında %10 hız kazandırır, hız önleyici saldırılarda normal hızınızın %70’inin altına düşmezsiniz. Aktif edildiğinde ise %30 daha hızlı hareket eder, yavaşlatıcı saldırılarda normal hızınızı korumuş olursunuz.

  Chilblains: Pasif bir özelliktir. Kurbanlarınızın hızını 10 saniye boyunca dondurarak %50 azaltır, buz zinciriniz hedeflerinizi 3 saniye boyunca hareketsiz kılar.

  Asphyxiate: 30 yard menzile sahiptir. Düşman hedefleri yerden 5 saniye boyunca kaldırarak boğazını sıkar ve başlarını döndürür. Hedefin bu özelliğe koruması varsa kullanılamaz. Strangulate yeteneğinin yerini alır.

  [​IMG]
  LEVEL 60 ( Tier 4 )

  Death Pack: Undead Minionlardan enerji çekmeye yarar. Çekilen enerji Death Knight’ın maksimum health’inin %50’sini verir. Enerji çektiğiniz küçük Undead’in health’i ise %50 azalır.

  Death Siphon: Death Knight’ı vurduğu darbenin %150’si kadar iyileştirir ve düşman üzerinde 7,497 shadowfrost hasarına yol açar.

  Conversion: Her 1 saniyede bir, maksimum health’in %3’ü dolacak şekilde, runic gücü health’e çevirir. Etkisi iptal edinceye kadar devam eder.

  [​IMG]
  LEVEL 75 ( Tier 5 )

  Blood Tap: Maksimum 12 charge olacak şekilde her Death coil, Frost strike ve Rune strike vuruşu 2 Blood Charge kazandırır. Bu yetenek 5 Blood Charge harcayarak Death…

  Runic Empowerment: Pasif bir talent’tır. Death Coil, Frost Strike ve Rune Strike yeteneklerini kullandığınızda %45 şansla fully-depleted rune’ı aktive olur.

  Runic Corruption: Death Coil, Frost Strike ve Rune Strike elde ettiğinizde Runic Corruption’ı aktive etmek için %45 şansınız olur. 3 saniye boyunca rune yenileme oranınızı %100 yapar.

  [​IMG]
  LEVEL 90 ( Tier 6 )

  Gorfiend’s Grasp: 30 yard menzillidir. Hedefin ( dost ve düşman ) etrafını hayali bir sarmaşık ile çevirir ve etrafındaki düşmanları hedefe doğru çeker.

  Remorseless Winter: Death Knight’ı 8 saniye boyunca soğuk bir fırtına ile çevirir, 8 yard menzildeki tüm düşmanları her saniyede bir dondurur. Her dalga hedeflerin hızını 3 saniye boyunca %15 azaltır, 5 kez uygulanır. Beşinci kez uygulandığında düşman 6 saniye boyunca şaşkına döner, etkisiz kalır.

  Descrated Ground: Death Knight’ın altındaki toprağı 8 yard yarıçaplık alan genişliğinde 10 saniye boyunca çevirir. Death Knight bu alanın içinde iken kontrol kaybı yaşatacak ve diğer etkilerden korunur. Aktive edildiğinde bu tarz etkilerin tamamını ortadan kaldırır.  [​IMG]
   
 2. Florensia

  Florensia rank8

  Kayıt:
  11 Ağustos 2013
  Mesajlar:
  1.690
  Beğenilen Mesajlar:
  15
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  İzmir

  Death knight a başlasak mı yav 90cap en sevdiğim captır hem sroda öyledi burası nasıl acaba :D