1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

DDTank


 1. kalforever

  kalforever rank8

  Kayıt:
  20 Aralık 2010
  Mesajlar:
  33
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  GamePlay Video

  Let me introduce an Aeria Games product to you.. DDTank!!!
  Some of you dont want to download games to your pc to try them out, dont be scared, this online game is browser based and requires no download!!
  DDTank is one of free mmorpg and full of fun. First of all, it is so easy to learn this game because there is a tutorial teaching you how to play.
  You have a character, male or female. This character can lvl up and duel with other players. You have some special powers to use in duels. And of course some armors weapons and accs to wear to make your character the best. This game can make you busy whole day
  For them who want to try this game:
  DDTank
  and for other Aeria Games products:
  Aeria Games

  **********************************************************

  Şimdi size yeni bir Aeria Games ürününü tanıtıcam. DDTank!!
  Bazılarınız oyunları denemek için oyunu indirmek istemezler, korkmayın, bu oyun browser tabanlı yani indirme gerektirmez.
  DDTank bedava oynayabileceğiniz bir MMORPG ve çok eğlenceli. En başta şunu söylemek istiyorum, bu oyunu nasıl oynayacağınız öğrenmek çok kolay, çünkü oyunun başında bi yardımcınız var.
  Bir karakteriniz var, erkek ya da kız. Bu karakter lvl atlayabiliyor ve diğer insanlarla düello yapabiliyor. Düellolar sırasında siz bazı özel güçlere sahipsiniz. Ve tabii ki karakteriniz en iyi yapmanız için biraz armor, silah ve aksesuar. Bu oyun sizi bütün gün meşgul edebilir
  Oyunu deneme isteyenlere:
  DDTank
  ve daha fazla Aeria Games ürünü için:
  Aeria Games


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]